Sprawdź promocje!

Okulary Oakley®

Okulary Przeciwsłoneczne Męskie Oakley

Oakley jest z pewnością jedną spośród najbardziej popularnych marek w środowisku sportowym. Posiadają nadzwyczajnie rozległy wybór asortymentu zaczynając od okularów korekcyjnych Oakley oraz kończąc na goglach przeznaczonych do sportów zimowych. Początki firmy przypadają na rok 1975. Założycielem jest Jim Jannard , którego budżet na Oakley wynosił w tamtym czasie jedynie 300$. Nazwa marki powstała tak naprawdę od imienia psa właściciela, który również nazywał się Oakley. Jednym z pierwszych produktów były niesamowite uchwyty do motocykli, które w tamtym czasie sprzedawał z bagażnika swojego samochodu. Stworzył on na ich potrzeby mieszanką zwaną Unobtainium, której do dzisiaj używa się do produkcji okularów i gogli tej marki. Po niebywałym sukcesie pierwszego produktu, Jim postanowił pójść za ciosem i zaczął produkować ochraniacze oraz gogle na cele sportów rowerowych. Kolejne rzeczy sprzedawane pod marką Oakley cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem wśród społeczności sportowców. W roku 1980 Jannard postanowił poszerzyć swoją ofertę i rozpoczął produkcje gogli i ochraniaczy do sportów zimowych. Dzięki kolejnemu już sukcesowi postanowił on rozpocząć produkcje oprawek do okularów korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych. Nawet w produktach, które nie są przeznaczone do sportów, widać delikatne zabiegi nadające okularom sportowy wygląd. W roku 2004 po rozmowach z Fox Racing rozpoczął produkcje specjalnych gogli i okularów przeznaczonych dla sportowców motorowych. Po dziś dzień firma Oakley zaopatruje wojsko Amerykańskie jak i również wiele firm ochroniarskich w specjalistyczne okulary.

Możemy zauważyć , że Jim Jannard potrzebował jedynie 30 lat działaności do rozwinięcia marki na skale światową, co z pewnością jest godne podziwu. W ofercie Aurum-Optics posiadamy szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych męskich Oakley.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

+801 003 159
* dla telefonów stacjonarnych
+888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora