loadingimg

Wczytuję dane...
Zamów przez telefon


Cena On-Line = Cena w salonie

Bestsellery
Soczewki Hoya HVL Hi-Vision LongLife- komplet 2szt
Cena On-Line:379,00 PLN
Wysyłka gratis!
Rejestracja nowego Klienta

  Nowy klient

  • Adres E-mail:
  • Hasło:
  • Powtórz hasło:
  • Kraj:
  • Imię:
  • Nazwisko:
  • Dostawa do firmy:
  • Numer Gadu-Gadu:
  • Numer telefonu kontaktowego:
  • Miasto:
  • Kod pocztowy:
  • Ulica:
  • Numer domu / lokal:
  • Proszę o załączenie faktury VAT
  • Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Otticanet.pl Kamil Izdebski przy ul. Marszałkowskiej 140/222 z siedzibą w Warszawie.
   Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

   Zasady ochrony danych osobowych

  • Zgoda na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia.


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Otticanet.pl Kamil Izdebski z siedzibą w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 140/222, 00-061 Warszawa, który jest administratorem danych, w celu realizacji zamówień oraz zapewnienia dostępu do usług i informacji oferowanych w Serwisie: administrowania kontem, weryfikacji i przeprowadzania transakcji finansowych związanych z płatnościami dokonywanymi on-line. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych uniemożliwia realizację zamówień. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o ochronie danych osobowych, mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania.

  • Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.


   Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Otticanet.pl Kamil Izdebski przy ul. Marszałkowskiej 140/222 z siedzibą w Warszawie.
   Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną.

    

   Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez Otticanet.pl Kamil Izdebski przy ul. Marszalkowskiej 140/222 z siedzibą w Warszawie.
   Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych Otticanet.pl Kamil Izdebski z siedzibą w Warszawa, ul. Marszalkowska 140/222, 00-061 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne.


   Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych informujemy, iż:
   1) Administratorem danych osobowych Użytkowników przekazanych w związku korzystaniem ze sklepu internetowego jest Otticanet.pl Kamil Izdebski z siedzibą w Warszawa, ul. Marszalkowska 140/222, 00-061 Warszawa,  posiadającego NIP 524-244-69-66, REGON:
   141311400.

   2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą jedynie w celu w jakim zostały zebrane na podstawie udzielonej dobrowolnej zgody.
   3) Odbiorcą Twoich danych osobowych w zakresie udzielonej zgody, będą osoby zatrudnione w Otticanet.pl Kamil Izdebski i przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie tylko w związku z potrzebami marketingowymi Otticanet.pl Kamil Izdebski.
   4) Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
   5) Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu upływy okresu archiwizacji, lub wycofania zgody.
   6) Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
   7) Masz prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
   8)
   Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł złożyć zamówienia.

  • Zapoznałem się z regulaminem sklepu i akceptuję jego wszystkie postanowienia.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Dysponuję prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia. Udostępniam je dobrowolnie.

  • pola obowiązkowe