Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Carrera

Jedną z najbardziej popularnych firm zajmujących się produkcją okularów jest Carrera International. Dziś to największy producent modeli okularów i googli dla sportowców. Firma została założona przez Wilhelma Angera w 1956 roku w Austrii, a nazwę wzięła od meksykańskiego wyścigu samochodów sportowych Carrera Panamericana.

Firma zajmuje się produkcją okularów sportowych, googli narciarskich ale tez kasków, zawsze udowadniając wysoką jakość, która wpływa na bezpieczeństwo.

Rewolucyjne w historii firmy było zaprojektowanie okularów w kooperacji z designerem Alexandrem Porsche, która doprowadziła do powstania Carrera Porsche Design Collection w 1979 roku. Były nowatorskie w formie, szkło było jednoczęściowe i bardzo wyraźnie nawiązywały do estetyki motocykli i wyścigów Formuły 1.

Damskie okulary przeciwsłoneczne marki Carrera, są idealne dla kobiet ceniących luksusową jakość i wygląd ze sportowym sznytem. Każde z nich to unikatowe dzieło dizajnerów zajmujących się ich projektowaniem. Kobiety nosząc okulary Carrera, noszą nie tyle okulary, co smak, wysoką jakość i elegancje, którą owiewa nuta tajemniczości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
SZYBKI KONTAKT

+801 003 159
* dla telefonów stacjonarnych
+888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora