Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Ray-Ban®

Męskie okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban

Nie ma bardziej rozpoznawalnej marki okularów, niż Ray-Ban. To nie przypadek - ta wywodząca się z Nowego Jorku firma to ponad 80 lat tradycji. Oprawki Ray-Ban szybko zdobyły zaufanie gwiazd kina i estrady. Sklep Aurum-Optics oferuje szeroką pulę męskich okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban. Wśród nich modele z polaryzacją, antyrefleksem czy tzw. lustrzanki.

Okulary Ray-Ban to gwarancja dobrego stylu

Wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych zawsze zależy od osobistych preferencji, m.in. w kwestii wyglądu oprawek. Na okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban składają się różnorodne kolekcje, w których każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się okulary pilotki, sportowe oraz modne oprawki okrągłe. Ogromną zaletą okularów Ray-Ban jest dopracowanie ich designu do perfekcji, w czym od lat skutecznie zajmują się specjaliści tej marki.

Oprawki okularowe najwyższej jakości

Prawdziwie męskie okulary słoneczne to takie, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także nie zawodzą i są sprawdzonym dodatkiem przez lata. Ray-Ban oferuje modele, które będą idealne jako okulary dla kierowców, uprawiających sport, czy pracujących w trudnych warunkach. Wszystko dzięki wykorzystaniu w produkcji materiałów wysokiej jakości. Przykładem są Ray-Ban Carbon Fibre, wykonane z opatentowanego materiału, stworzonego na bazie włókna szklanego.

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych Rayban z polaryzacją

Okulary polaryzacyjne są niezwykle popularnym wyborem wśród miłośników marki Ray-Ban. Nic dziwnego! Filtr polaryzacyjny to wartość dodana każdych okularów, zapewniający redukcję odblasków, zwiększenie kontrastu obrazu czy większą głębię barw. Cechy te powodują, że oczy nie męczą się szybko. Dzięki temu okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją są gwarantem radości z pełni słońca bez obaw o wzrok!

Okulary Ray Ban Aviator i inne klasyczne linie

Któż nie zetknął się z klasycznym wzornictwem, które posiadają okulary pilotki Ray-Ban Aviator? To tylko jedna z kolekcji marki, które są szeroko rozpoznawalne na całym świecie. W Aurum-Optics dostępne są także takie klasyki, jak legendarny już Wayfarer (w tym m.in. unowocześniona wersja Folding Wayfarer czyli okulary składane), oprawki vintage Clubmaster czy okrągłe oprawki Ray Ban Round Metal.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  +801 003 159
  * dla telefonów stacjonarnych
  +888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora