Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Ray-Ban®

Okulary Przeciwsłoneczne Męskie Ray-Ban

Marka Ray-Ban to jedna z najpopularniejszych firm istniejących na rynku światowym. Jej historia sięga lat czterdziestych XX wieku, gdyż wtedy powstała. Już w tamtym czasie stała się wyznacznikiem trendów wśród okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Produkty tej marki zawsze cechowała innowacyjność. W dniu dzisiejszym firma wypracowała swoją historie w dziedzinie designu okularów.

To firma Ray-Ban stworzyła okulary Aviator. Dziś nazwa używana potocznie ze względu kształtu, jednakże watro zaznaczyć, że właśnie ta firma wprowadziła je na rynek i do dziś stały się flagowym produktem. Współcześnie najbardziej rozpoznawalnymi modelami jest właśnie Ray-Ban Aviator oraz Ray-Ban Bestseller i Ray-Ban Wayfarer.

Warto wspomnieć jak popularne stały się okulary tejże firmy. Nosili je już w latach czterdziestych Audrey Hepburn, później Bob Dylan czy George Michael. Dzięki ogromnym sukcesom w latach osiemdziesiątych pokazywano je w licznych produkcjach amerykańskiej kinematografii między innymi w „Blues Brother's” czy „Top Gun”.

Męskie okulary przeciwsłoneczne firmy Ray-Ban to na pewno wysoki styl. Są dobre dla każdego mężczyzny, gdyż dzięki nowatorskości i wypracowanej przez dekady tradycji osiągnęły rangę uniwersalności. Ich kształt i design dodaje uroku, tajemniczości i podkreśla męski styl bycia. W okularach Ray-Ban zawiera się historia i przyszłość, więc są idealne dla każdego mężczyzny ceniącego klasykę a jednocześnie pragnącego podkreślać współczesne wzornictwo.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

+801 003 159
* dla telefonów stacjonarnych
+888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora