Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 282

  Okulary Emporio Armani

  Okulary korekcyjne męskie Emporio Armani

  Emporio Armani to linia Armaniego, którego grupą docelową stali się młodzi ludzie. Jest to jedno z największych działalności, które możemy znaleźć w ponad stu czterdziestu sklepach w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Emporio Armani jest jedną z najbardziej rozchwytywanych marek wśród młodych mężczyzn i kobiet. Nie zmienia to faktu, że produkty adresowane są do każdego, nadając mu uroku, który jest cechą rozpoznawalną dla tej firmy.

  Założycielem Emporio Armani jest sam Giorgio Armani, włoski projektant mody, który szył dla wielu gwiazd Hollywoodu w tym Richarda Gere'a. Jest to wyznacznikiem każdego dostępnego produktu, o którym można powiedzieć, że jest tworzony z myślą o ludziach kochających najlepszy styl, wygodę i wysoki standard.

  Emporio Armani zajmuje się produkcją m.in. męskich i damskich zegarków, ubrań dla obojga płci, butów, biżuterii i okularów. Sam Giorgio Armani jest także projektantem wnętrz. Stworzył projekt dla kilku pięter w najwyższym budynku na świecie Burdż Chalifa, który znajduje się w Arabii Saudyjskiej.

  Męskie okulary korekcyjne Empirio Armani są nośnikiem stylu wypracowanego przez założyciela marki. Są tez wyznacznikiem prestiżu, kunsztu w dziedzinie mody a także unikatowych i oryginalnych koncepcji w projektowaniu. Dodają uroku i powagi każdemu mężczyźnie, jednocześnie posiadając młodzieńczy i nowoczesny charakter.