Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Michael Kors

Okulary Korekcyjne Damskie Michael Kors

Michael Kors jest amerykańskim projektantem mody najlepiej znanym z bycia jurorem w Project Runway. Zaprojektował on również suknię Michelle Obamy na jej pierwsze publiczne wystąpienie.

Michael Kors urodził się w 1959 roku w Nowym Jorku. Uczęszczał do Instytutu Mody i Technologii, jednak zrezygnował po 2 semestrach. Kiedy jego matka po rozwodzie poślubiła biznesmena Billa Korsa, stwierdziła, że skoro będzie miał on nowe nazwisko to równie dobrze może zmienić swoje imię.

Wybrał on wtedy imię Micheal jako pierwsze , a jako drugie David. Początkowo nazywał się on Karl Anderson Junior. Matka pozwoliła mu również zaprojektować swoją nową suknie ślubną. Powiedział on później ciekawe słowa "Małżeństwo nie przetrwało, ale zdjęcia są ponadczasowe" . W 1978 roku Kors pracował dla Francuskiego butiku Lothar, gdzie pozwolono mu zaprojektować jego pierwszą kolekcję modową. Dzięki temu stworzył on w 1981 roku swoją własną linię ubrań czyli Micheal Kors Womens Collection. Kolekcja była sprzedawana tylko i wyłącznie w luksusowych sklepach czyli Bergdorf Goodman i Saks Fifth Avenue. Jego sukces miał początki podczas jego podróżowania po Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowywał prywatne pokazy mody w domach. W wieku 23 lat przekonał Anne Wintour obecną redaktor w magazynie Vogue do obejrzenia jego kolekcji. Swoje ubrania przedstawił jej na swoim łóżku w apartamencie co z pewnością nie wygląda zbyt profesjonalnie. Jednak dla zachwyconej Anny nie miało to wtedy większego znaczenia. Nie trzeba było długo czekać, aż zdobył swoich pierwszych fanów wśród gwiazd min. Barbara Walters. W 1990 roku firma miała problemy finansowe jednak wtedy utworzyła się nowa filia czyli KORS Michael Kors. Odbiorcami jej nie były już tylko elity, tylko klasa średnia. W 1997 roku został on dyrektorem Celine, czyli francuskiego domu mody. W 2003 roku wygrał nagrodę "Menswear Designer of The Year" od Council of Fashion Designers of America. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i najbardziej znaczących nagród w świecie mody. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów okularów Michaela Korsa są to : okulary korekcyjne damskie Michael Kors oraz okulary korekcyjne męskie Michael Kors.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora