Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Diesel

Okulary Korekcyjne Diesel

Twórca marki Diesel, Renzo Rosso rozpoczął swoją karierę już w wieku 15 lat szyjąć dżinsy. Używając maszyny do szycia swojej matki był wstanie stworzyć produkt bardzo dobrej jakości.

Początkowo szył on spodnie tylko dla samego siebie jednak później zaczął je sprzedawać swoim znajomym. Kilka lat później rozpoczął on naukę w Padua gdzie uczył się wszystkiego o materiałach i szyciu. W roku 1976 Renzo rozpoczął pracę w Moltex, której właścicielem był Adriano Goldschmied.Po 2 latach pracy dla firmy jego ojciec wziął pożyczkę i wykupili wspólnie 40% firmy Moltex.Rosso zmienił nazwę firmy na Diesel oraz wszystkie wyprodukowane ubrania również zamienił na swoją markę. W roku 1985 wykupił on całość swojej firmy przez co stał się jedynym jej włascicielem.Rosso uważał, że uczył się marketingu od Amerykanów, kreatywności od Włochów i systemu działania od Niemców. Wszystko to pozwoliło mu na rozwój niesamowitej marki pod szyldem Diesel.

W roku 1995 utworzyli oni swoją pierwszą stronę internetową na której można było obejrzeć wszystkie produkty oferowane przez firmę. W 1996 roku rozpoczął on również rozbudowę swoich sklepów na całym świecie. Utworzył on swoje sklepy firmowe w : Nowym Jorku, San Fracisco, Rzymie i Londynie. W późniejszych latach Diesel rozszerzył również swój asortyment o różnego rodzaju akcesoria takie jak : okulary korekcyjne Diesel , torebki oraz paski.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora