Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Burberry

Okulary Korekcyjne Burberry

Burberry zostało założone w 1856 roku kiedy Thomas Burberry miał 21 lat. W roku 1870 posiadał już swój pierwszy sklep firmowy w Hampshire. 9 lat później Thomas wynalazł wodoodporny materiał, który nazywał się gabardyna. Tkanina była nie tylko odporna na deszcz, była też również bardzo wytrzymała co doskonale sprawdzało się w produkcji kurtek i płaszczów. W roku 1901 zaprojektował mundury dla Brytyjskich oficerów. Kilka lat później Captain Roald Amundsen był ubrany w rzeczy stworzone przez Burberry podczas zdobycia bieguna południowego. Warto zaznaczyć, że był on pierwszą osobą na biegunie i miało to miejsce w roku 1911. Po doskonałym sprawdzeniu się ubrań na biegunie, kolejny z odkrywców postanowił skorzystać z strojów od Burberry. W roku 1914 Ernest Shackleton przemierzył całą Antarktykę od brzegu do brzegu. Marka oczywiście zdobyła niesamowity rozgłos dzięki tym wydarzeniom i coraz więcej osób się o niej dowiadywało. W roku 1937 Burberry rozpoczęło również produkcje okularów aviator i od samego początku brało aktywny udział w wyścigach lotniczych. Od roku 1970 otworzyli oni wiele sklepów w Stanach Zjednoczonych : San Francisco, Chicago, Boston, Philadelphia, Washington DC, Troy, Michigan, Nowy Jork i wiele innych.

Od czasu kiedy zmieniły się osoby kierujące Burberry w swojej ofercie posiada ona również okulary korekcyjne czyli oprawki Burberry.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora