Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Marc Jacobs

Okulary Korekcyjne Marc Jacobs

Marc Jacobs był urodzony w roku 1963 w Nowym Jorku. Niestety jego ojciec umarł gdy Marc miał niespełna 7 lat. Kiedy jego matka pozbierała się po stracie męża, poślubiła innego mężczyzne i przeprowadzili się na Long Island a później na Bronx. Młody Marc Jacobs czuł się nieswojo w nowej sytuacji i postanowił przeprowadzić się do swojej babci będąc nadal nastolatkiem. Pozwalała mu ona być tak naprawdę sobą i niczego nigdy mu nie zabraniał lub też nie narzucała mu swojego zdania.Dzięki temu dalej mógł podążać za swoimi marzeniami czyli zostaniem projektantem mody.

W wieku 15 lat uczęszczał do High School of Art and Design. Podczas dnia spędzał czas na nauce w szkole, a potem zajmował się pracą w butiku Charivari. Pozwolono mu tam nawet zaprojektować jeden ze swetrów, które pojawią sie na wystawie. Podczas swoich szkolnych lat zdobył wiele nagród takich jak : Perry Ellis Gold Thimble Award i Design Student of the Year. W roku 1993 utworzył własną firmę pod nazwą Marc Jacobs z długoletnim przyjacielem Robertem Duffym. Od roku 1997 został mianowaną na osobę odpowiedzialną za dom mody Louis Vuitton w Paryżu. Niosło to ze sobą dużą presję i odpowiedzialność przez co Marc zaczął nadużywać alkoholu i narkotyków. Za namową swoich przyjaciół zgłosił się na odwyk w 1999. Po odbyciu odwyku Marc Jacobs ponownie rzucił się w wir pracy nad swoją firmą i stworzył wiele nowych kolekcji. Rozpoczął również produkcje akcesoriów takich jak : torebki, paski i okulary korekcyjne.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora