Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Dsquared2

Okulary Przeciwsłoneczne Dsquared 2

Dsquared zostało stworzeone przez dwóch braci bliźniaków pochodzących z małego miasteczka w Kanadzie. Bracia Dean i Dan Caten współtworzą branżę modową juz od ponad 28 lat. W roku 1983 opuścili swoje rodzinne miasto i wyruszyli do Nowego Jorku. Uczęszczali tam do Parson Design School, gdzie uczyli się na kierunku projektowania mody. Następnie przeprowadzili się do Włoch, ponieważ uznali ,że będą mieli tam oni dużo innych możliwości. Pierwszy sukces braci datuje się na rok 1994 kiedy zaprezentowali swoją pierwszą kolekcje odzieżową dla mężczyzn. Zwrócili tym na siebie uwagę mediów, co pozwoliło im dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Firma obecnie w swojej ofercie posiada również okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne.

Warto również powiedzieć, że Dsquared wyłamało się ze znanego stereotypu o Kanadyjczykach. Na ogół kojarzą się oni tylko z hokejem, syropem klonowym oraz niskimi temperaturami.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora