Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Alexander McQueen

Okulary Przeciwsłoneczne Alexander McQueen

W roku 1969 urodził się Alexander McQueen w miejscowości Lewisham. Ronald, ojciec Alexandra był taksówkarzem, a jego matka pełniła funkcję nauczyciela nauk społecznych. Posiada również 5 rodzeństwa, co z pewnością nie pomagało pod względem finansowym rodzicom McQueen.Kiedy miał 16 lat opuścił szkołę i zaczął pracować w dzielnicy Mayfair na Savile Row. Sklep w którym pracował zajmował się głownie sprzedażą eleganckich garniturów dla mężczyzn.

Po jakimś czasie postanowił , że chciałby zostać projektantem mody. Później rozpoczął pracę w Angels and Bermans jako projektant kostiumów w teatrze. Z pod jego ręki wyszło wiele niesamowitych przebrań, pozostałości po karierze w teatrze możemy zauważyć do dzisiaj. Wkrótce rozpoczął naukę w Martin College of Art and Design, gdzie zdobył tytuł magistra. Po skończeniu nauki Alexander McQueen zajął się tworzeniem własnej marki modowej. Firma Gucci w roku 2000 wykupiła 51% firmy Alexandra co pozwoliło mu na szybszy rozwój jego marki. Razem z ekspansją swojej firmy na arenie międzynarodowej, wprowadzał on wiele akcesoriów takich jak : okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Niestety umarł on w roku 2010 dzień przed pogrzebem swojej matki. Został znaleziony w swoim apartamencie w Mayfair i prawdopodobnie było to samobójstwo.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora