Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Balenciaga

Okulary Przeciwsłoneczne Balenciaga

Urodzony w roku 1895 Christobal Balenciaga był założycieleme firmy. Młode lata spędził w całości ze swoją matką, która zajmowała się szyciem z zawodu. Będąc nastolatkiem pojechał na kurs krawiecki do Madrytu, dzięki czemu nauczył się wiele na ten temat. Swój talent odkrył już w swoich młodych latach, co pomogło mu bez wątpięnia w utworzeniu kilku sklepów na terenie Hiszpanii.

Ubrania, które tworzył były uwielbiane i doceniane przez całą Hiszpańską rodzinę królewską oraz arystokracje. Kiedy wybuchła Hiszpańska Wojna Domowa był zmuszony do zamknięcia swoich sklepów i podróży do Paryża.

W roku 1937 Balenciaga przedstawił on swoją kolekcję, mocno zainspirowaną renesansem. Korzystał on z wielu inspiracji historycznych w swojej karierze. W 1939 roku został doceniony przez społeczeństwo Francuskie i w jego klienci w pewnym sensie walczyli o jego ubrania.

Podczas Drugiej Wojny Światowej wiele jego klientów ryzykowało podróż do Europy dla zdobycia wielu jego produktów. W większości większość kobiet była zainteresowany innowacyjnym jak na tamte czasy płaszczem w kwadratowe wzory. Materiały jakich używał z roku na rok wciąż zachwycały swoich klientów. Pomimo tego, że Balenciaga umarł w roku 1972 wiele jego projektu wydaje się być ponadczasowe, co pozwala nam do dzisiaj cieszyć się z genialnych okularów korekcyjnych Balenciaga.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora