Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Fendi

Okulary Korekcyjne Fendi

Firma Fendi swoj początki datuje na rok 1925 i została stworzona przez Włoską parę Edoardo i Adele Fendi. Na początku swoją popularność zdobyli poprzez tworzenie torebek oraz futer w Via del Plebiscito w Rzymie. Od samego początku przykładali bardzo dużo uwagi do jakości produktów i dbałości o detale. W roku 1946 córki małżenstwa rozpoczęły również pracę w firmie Fendi. Ciekawostką jest to, że to właśnie ich córki odkryły młodego Francuskiego projektanta Karla Lagerfelda. Zajmował się on futrami i pozwolił odświeżyć oferowane prez nich produkty.

W 1960 roku podwójna litera F stała się logo firmy Fendi. Warto zauważyć, że osobą która je stworzyła był Karl Lagerfeld. W latach 1962-1969 firma przechodziła olbrzymi rozwój. Na początku Fendi utworzyło linię Fendissime. Miała ona mieć produkty o młodzieżowym wyglądzie, podobnie do Miu Miu od Prady. Rozpoczęli również używać inaczej róznych materiałów takich jak futra. Ze względu na to, że obecna jakość futer pozostawia wiele do życzenia. W roku 1968 rozpoczęli swoją ekspansje na rynek Amerykański oraz Japoński. W roku 1984 rozszerzyli swój asortyment o krawaty, rękawiczki, szaliki, okulary korekcyjne, dżinsy oraz meble. 6 lat później wydali oni swoją pierwszą pełną kolekcje przeznaczoną dla mężczyzn. W roku 2004 pełną kontrolę nad marką uzyskała grupa LVMH. Do dzisiejszego dnia firma posiada 160 sklepów w 25 krajach i rozwija dalej swoją dbałość o detale.

W Aurore posiadamy różnego rodzaju okulary korekcyjne Fendi, pozwalające na znalezienie idealnych okularów dla siebie.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora