Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Bottega Veneta

Okulary Korekcyjne Bottega Veneta

Historia marki Bottega Veneta rozpoczęła się w roku 1966 i została założona przez Michele Taddei.

Nazwa Bottega Veneta oznacza wenecki sklep w języku włoskim. Firma specjalizowała się w technice wykańczania skóry, która była jednym z ich znaków rozpoznawczych. Marka szybko zdobywała popularność ze względu na to , że nie umieszczali żadnego swojego logo na produktach. W roku 1970 kontrolę nad firmą przejęła Laura Moltedo, która była żoną Michela. Bottega Veneta była z roku na rok w coraz gorszej kondycji finansowej i nie pomogły tu zmiany w produktach. Warto również zaznaczyć, że Laura umieściła logo marki na produktach co z pewnością nie spotkało się z dobrym odzewem.

W roku 2001 grupa Gucci zakupiła markę i mianowała jej dyrektorem Tomasa Maiera. Postanowił on powrócić do korzeni Bottega Veneta i usunąć każde logo z następnych produktów. Pod przewodnictwem Gucci firma przekształciła się w dom mody. Rozszerzyli również swój asortyment do okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz nawet mebli. W Bottega Veneta najważniejsza jest jakość produktów i uważają, że logo ich marki jest zbędne.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora