Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Lacoste

Okulary Korekcyjne Lacoste

Urodzony w 1904 roku Rene Lacoste od samego początku był zapalonym tenisistą. W wieku 17 lat wygrał swój pierwszy turniej tenisowy we Francji. Po jednym z turniejów tenisowych został nazwany Aligatorem ze względu na swoją siłę i szybkość. Logo marki Lacoste zostało zaprojektowane w 1927 roku przez Roberta Georga. Po wielu osiągnięciach w tenisie takich jak : 3 razy wygrana w Wimbledonie i 2 razy U.S Championship , Rene oficjalnie utworzył markę Lacoste w 1933 roku. Od samego początku wszyscy, a szczególnie tenisiści byli zafascynowani jego koszulkami Polo.

W roku 1951 stworzył niesamowite polo, które pokryte było biało- czarnymi paskami. W roku 1958 Lacoste wydało pierwszą swoją kolekcję dla dzieci. Córka Rene również była zdeterminowanym sportowcem, w roku 1967 wygrała U.S Open Golf Championship. Od roku 1968 Lacoste również dostarcza ubrania dla Francuskiego zespołu narciarskiego. Marka rozpoczęła rozszerzać swój asortyment od roku 1980. Zaczęło się od perfum i toreb, a skończyło na okularach korekcyjnych i butach tenisowych. Od roku 2006 fundacja Rene Lacoste pomaga młodym ludziom doskonalić się w tenisie lub golfie. Felipe Baptista został nowym głównym projektantem w roku 2010 przez co wprowadził trochę świeżości do firmy. Od roku 2017 oficjalną twarzą Lacoste jest Novak Djokovic.

W Aurore posiadamy szeroką ofertę okularów korekcyjnych Lacoste.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora