Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary DKNY Donna Karan

Okulary Korekcyjne Męskie DKNY Donna Karan

Donna Karan International jest jedną z największych firm modowych na świecie. Karan przypisuje swój sukces swojemu instynktowi w doborze modnych ubrań oraz dodatków. DKNY stworzyła w 1984 razem z jej mężem Stephanem Weissem . W 1996 roku firma weszła na giełde , a w 2001 roku została przejęta przez LVMH czyli Moet Hennessy Louis Vuitton. W skład firmy wchodzi również :

DKNY Jeans, DKNY Active, DKNY Underwear, DKNY Kids. Ostatnia linia z pewnością została stworzona przez zainteresowanie modą córki Gabby. Karan stworzyła swoją pierwszą kolekcje będąc w liceum, co pozwoliło już wtedy zaobserować wschodzącą gwiazdę świata mody. Na 2 roku Parson School Of Design została zatrudniona przez Anne Klein. Z pewnością było to wielkie wyróżnienie dla młodej Karan i pomogło jej to w przyszłej karierze. Przechodząc do obecnych czasów projektantka nigdy nie spoczęła na laurach. Ciągle rozwijając swoją markę i poprawiając jakość produktów pozwala nam z dumą sprzedawać okulary korekcyjne męskie DKNY w sklepie Aurore.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora