Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary DKNY Donna Karan

Okulary Przeciwsłoneczne Damskie DKNY Donna Karan


Firma Donna Karan International jest jedną z najbardziej cenionych brandów modowych na świecie.Donna uważa, że osiągneła sukces w branży modowej dzięki idealnemu doborze ubrań oraz dodatków do nich. Firmę DKNY stworzyła ze Stephanem Weissem , czyli jej obecnym mężem.Firma weszła na giełdę w roku 1996, a chwilę później została przejęta przez Louisa Vuitton w roku 2001. Donna Karan International posiada wiele kolekcji w swojej ofercie : DKNY Jeans, DKNY Active, DKNY Underwear, DKNY Kids. DKNY Kids została utworzona zdecydowanie dzięki córce Gabby. Ponieważ była również zainteresowana branżą modową od swoich najmłodszych lat.Początki Karan miały miejsce już w Liceum, co z pewnością potrafiło przykuć uwagę świata mody.

Podczas nauki w Parson School of Design została przyjęta do pracy przez Anne Klein.Prawdopodobnie gdyby nie to wyróżnienie, dzisiaj nie byli byśmy świadkiem firmy DKNY.Projektankta nigdy nie spoczęła na laurach i uważa dalszy rozwój firmy za jedną z najważniejszych rzeczy. Ciągła praca na jakością produktów pozwala nam zaprezentować okulary przeciwsłoneczne damskie DKNY w naszym sklepie Aurum-Optics.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora