Wczytuję dane...
-80%
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary -80%

Final Sale – największe rabaty -80%

Podczas naszej dwumiesięcznej wyprzedaży Final Sale wybrane modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych objęte zostaną promocją. W jej ramach klasyczne egzemplarze popularnych marek znajdziecie w naszym sklepie internetowym oraz butikach optycznych w cenach niższych o aż 80%. Pośród producentów, których oprawki otrzymacie w okazyjnie niskich cenach znajdą się między innymi Guess, Hugo Boss, Max Mara czy Roberto Cavalli.

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w promocyjnych cenach

Klasyczne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne wybranych marek znajdziecie w naszej ofercie w cenach niższych o aż 80%. Promocja Final Sale stanowi więc idealną okazje zarówno dla tych spośród naszych Klientów, którzy na wakacje poszukują modelu okularów przeciwsłonecznych w okazyjnej cenie, jak również tych, którym zależy na okularach korekcyjnych mających odświeżyć ich wizerunek na zbliżający się sezon. Jeśli poszukujecie modnych okularów przeciwsłonecznych w przystępnej cenie, z pewnością przypadną Wam do gustu oprawki z oferty marek Guess lub Hugo Boss. Z kolei Klientki którym zależy na eleganckich okularach korekcyjnych na pewno będą zadowolone z modeli z oferty marek Roberto Cavalliego i Max Mary.

Final Sale – darmowa dostawa i voucher 3x100 zł do każdego zakupu

Letnia promocja Final Sale Aurum-Optics wiąże się nie tylko z niesamowicie niskimi cenami wybranych modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, ale również z dodatkowymi okazjami dla naszych Klientów. Główną z nich będzie voucher 3x100 zł dołączany do każdego zakupu dokonywanego w naszym sklepie internetowym lub jednym z naszych butików optycznych. Posiadacze tej karty będą mogli skorzystać ze zniżki w wysokości 100 zł podczas 3 następnych zakupów kompletnych okularów – zestawu oprawek z soczewkami korekcyjnymi lub przeciwsłonecznymi.

Ponadto podczas promocji nasi Klienci i Klientki będą mogli skorzystać z darmowej dostawy produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym (dotyczy zamówień o wartości co najmniej 250 zł).