Wczytuję dane...
Korekcyjne
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Korekcyjne

Korekcyjne oprawki za 1 zł

W tym miesiącu, 13. października, ponownie obchodzimy Światowy Dzień Wzroku. Święto to już od paru dekad zajmuje się zwracaniem uwagi społeczeństwa na problemy z widzeniem oraz istotną rolę profilaktyki i regularnych badań wzroku w zwalczaniu chorób oczu. Po raz kolejny z jego okazji w Aurum Optics zdecydowaliśmy się przygotować specjalną ofertę promocyjną z myślą o naszych Klientach i Klientkach. Do końca października oprawki okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych znanych i cenionych producentów znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego i butików optycznych za symboliczną złotówkę (przy zakupie szkieł korekcyjnych). Ponadto podczas Dni Dobrego Widzenia będziecie mogli także nieodpłatnie wziąć udział w przesiewowym badaniu wzroku odbywającym się w naszych salonach optycznych. Wspólnie troszczymy się o to, aby zapewnić Wam należytą opiekę ze strony doświadczonych optometrystów oraz stale poszerzamy ofertę naszych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, aby zapewnić Wam szeroki wybór modnych oraz funkcjonalnych oprawek.

Komplet okularów od 400 zł

Okulary korekcyjne to niewątpliwie najpopularniejsza i najczęściej stosowana metoda korygowania wad wzroku. Od paru wieków wykorzystywana jest w celu korygowania krótkowzroczności, dalekowzroczności czy astygmatyzmu. Wraz z rozwojem techniki okulistycznej, do tradycyjnych soczewek korekcyjnych zaczęły dołączać również modele szkieł z rozmaitymi uszlachetnieniami, które gwarantują użytkownikom okularów klarowne i wyraźne widzenie w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór soczewek korekcyjnych – zarówno tych klasycznych, jak również specjalnych, z powłokami oleofobowymi i hydrofobowymi, z powłoką antystatyczną oraz ochroną przed światłem niebieskim. Jeśli poszukujecie soczewek do wykorzystania w swoich okularach korekcyjnych, skonsultujcie się z naszymi okulistami. Doświadczeni specjaliści z naszych salonów pomogą Wam w wyborze szkieł, które sprawdzą się w przypadku Waszej wady wzroku oraz spełnią Wasze indywidualne oczekiwania.

Podczas Dni Dobrego Widzenia w przypadku zakupu okularów z soczewkami korekcyjnymi, wybrane oprawki otrzymasz za raptem złotówkę! Oferta specjalna obejmuje modele okularów najsłynniejszych i najbardziej cenionych producentów oprawek na świecie. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy Klient i każda Klientka znajdzie coś, co zadowoli jej gust. Zwolenników mody rodem ze słonecznej Italii z pewnością zachwycą oprawki oferowane przez domy mody słynnych projektantów – Emilio Pucciego, Roberto Cavalliego i Ermenegildo Zegny. Jeśli poszukujecie stylu włoskiego, bez wątpienia spodobają się Wam również okulary korekcyjne z oferty marek Valentino i Max Mara. Preferujecie oprawki w bezpretensjonalnym stylu, których klasyczne kształty doskonale sprawdzą się zarówno do casualowego, jak i oficjalnego stroju? Z pomocą przyjdą Wam tu marki Hugo Boss i Guess. Ich tradycyjne kwadratowe i okrągłe kształty bez najmniejszego problemu dopasują się do każdej estetyki oraz nadadzą wyrafinowanego charakteru właścicielom okularów. Niemniej zachwycające pozostają amerykańska marka Gant i okulary z oferty domu mody Marca Jacobsa. Ich nonszalancki, nowojorski z pewnością zadowoli młodszych Klientów i Klientki. Z kolei zwolennikom okularów w stylu sportowym naprzeciw wychodzi Carrera – słynna marka łącząca wytrzymałość i komfort oprawek dla osób wiodących aktywny tryb życia z wysoką jakością wykonania oraz kompetentnym designem.

Darmowe badanie wzroku w Aurum Optics

Jedną z idei przyświecających Światowemu Dniu Wzroku jest zwrócenie uwagi ludzi na rolę regularnego badania wzroku w profilaktyce chorób wzroku oraz znaczenia szybkiej diagnozy w doborze odpowiedniej korekcji i zapobieganiu rozwojowi dalszych chorób. Dlatego podczas Dni Dobrego Widzenia w Aurum Optics będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych przesiewowych badań wzroku. Podczas darmowej konsultacji z naszymi optometrystami przeprowadzony zostaje wywiad z Pacjentem oraz komputerowy pomiar refrakcji, które pozwolą na wskazanie niepokojących objawów. Następnym krokiem są rekomendacje dotyczące zdrowia oczu oraz skierowanie na dalsze badania okulistyczne w przypadku wykrycia niepokojących objawów. Przesiewowe badanie wzroku podczas Dni Dobrego Widzenia jest darmowe oraz trwa raptem 20 minut. To doskonała okazja, by upewnić się, że Waszemu wzrokowi nic nie dolega oraz szansa na wykrycie niepokojących oznak we wczesnym stadium problemu. Już dziś umówcie się na wizytę w jednym z naszych salonów optycznych i zadbajcie o zdrowie swoich oczu.