Wczytuję dane...
Loading...

Roberto Cavalli przeciwsłoneczne

Roberto Cavalli to jedna z twarzy włoskiej mody, która nie ma sobie równych na europejskich wybiegach. Dzięki bezkompromisowemu stylowi, ubrania i dodatki Roberto Cavalli mają wielu miłośników na całym świecie. Nie inaczej sprawa się ma z okularami tej marki, które zachwycają wzornictwem, wysoką jakością i różnorodnością oprawek.

Nie masz pewności, jak dobrać najlepsze dla siebie okulary przeciwsłoneczne Dior? Służymy pomocą! Już teraz zarezerwuj wizytę w jednym z naszych salonów i skorzystaj z usługi stylisty optycznego. Nasi profesjonaliści określą Twój typ kolorystyczny, sprawdzą, jakie barwy podkreślają Twoją urodę, przeanalizują Twój owal twarzy i na tej podstawie dobiorą odpowiedni kształt okularów.

Nie są podobne do żadnych okularów przeciwsłonecznych, które widział_ś wcześniej – i to jest jedna z ich największych zalet!

Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli – dla wielbicieli tego, co jedyne w swoim rodzaju

W okularach przeciwsłonecznych Roberto Cavalli trudno doszukiwać się sprawdzonych, popularnych form. To zdecydowanie oprawki dla najbardziej wymagających fanów oryginalności i ekstrawagancji. Dominują w nich nieregularne, geometrycznie nieoczywiste kształty – okulary ośmiokątne; okulary okrągłe, ale połączone z podwójnym, nieszablonowym mostkiem; okulary kocie, ale które dzięki dodatkowym zdobieniom w rogach zyskały absolutnie niepodrabialną estetykę. Wiele z przeciwsłonecznych okularów Roberto Cavalli trudno wpisać w jakąkolwiek kategorię, choćby ze względu na kształt. Przykład? Fantazyjne okulary „maska” – idealne dla panów chcących podbijać modowe szyki. Nie ma wątpliwości co do tego, że okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie Roberto Cavalli sprawdzą się nawet podczas najbardziej luksusowego urlopu w ciepłych krajach, a w trakcie spaceru uliczkami miasta zrobią prawdziwą furorę!

Inwestycja w doskonały styl i dobrą ochronę oczu przed słońcem

Na zakup okularów przeciwsłonecznych Roberto Cavalli warto patrzeć raczej jak na inwestycję – w doskonały styl, którego nikt nie podważy i który wyróżni Cię z tłumu, a także w ochronę oczu przed słońcem, niezbędną do czerpania przyjemności z przebywania w jego świetle i do zachowania zdrowia narządu wzroku. W tym kontekście cena, jaką zobaczysz przy wstępnie wybranych okularach przeciwsłonecznych tej marki, nie będzie zaskoczeniem. Bo odzwierciedla ona absolutnie wyjątkowy design i najwyższą jakość, docenianą przez światowej klasy celebrytów. Tym ważniejsze jest, żeby wybrać możliwie najlepszą parę z wielu dostępnych w sklepie internetowym i salonach Aurum Optics. Jak tego dokonać? Przede wszystkim, uwzględniając unikalne cechy swojej urody: kształt twarzy, kolor włosów i oczu, a także estetykę dominującą w garderobie.
Zastosuj
Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj

Kolor soczewki

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 1