Wczytuję dane...
Oprawy korekcyjne
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Oprawy korekcyjne

10 lat Aurum-Optics

Na lipiec tego roku przypada 10. rocznica działalności firmy Aurum-Optics. Już od dekady dokładamy szczególnych starań, by zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie i wspólnie troszczymy się o spełnienie wszystkich Waszych okularowych oczekiwań. Podczas naszej długiej historii dynamicznie poszerzyliśmy działalność w naszych sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online. Posiadamy już 11 butików optycznych w 9 największych miastach Polski oraz prowadzimy sklep internetowy gwarantujący Klientom szybkie i wygodne zakupy okularów największych marek na rynku optycznym.

Również nasz zespół od dziesięciu lat gromadzi ambitnych specjalistów, dokładających szczególnych starań, by zagwarantować Klientom prosty i efektywny wybór najlepszych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Współpracujący z nami doradcy i styliści oraz wykwalifikowani optycy i optometryści od lat pomagają zarówno w doborze idealnie dopasowanych modeli oprawek, jak również diagnozują Wasz wzrok pod kątem wad refrakcji.

W ramach podziękowania naszym Klientom za to, że od 10 lat obdarzają nas stałym zaufaniem, postanowiliśmy zorganizować specjalną, urodzinową promocję obejmującą najpopularniejsze oprawki okularowe Waszych ulubionych marek.

Oprawki za 1 zł

Nasza urodzinowa promocja to nie tylko idealna okazja do wspólnej celebracji dziesiątych urodzin Aurum-Optics, ale również doskonała okoliczność, by odświeżyć swój wizerunek w letnich miesiącach. To świetna propozycja dla Klientów i Klientek poszukujących oprawek dopełniających nowe, wakacyjne kreacje, jak również tych, którym zależy na wytrzymalszych, praktycznych okularach na żagle lub wyprawę w góry.

W ofercie naszej wyprzedażowej oferty znajdziecie okulary najpopularniejszych marek na rynku optycznym. Promocja obowiązuje w przypadku zakupu oprawek z dowolnymi soczewkami korekcyjnymi.

Markowe okulary korekcyjne w okazyjnej cenie

W ofercie promocji zorganizowanej na dziesięciolecie Aurum-Optics znajdziecie okulary wysoce cenionych marek optycznych. Każdy z Was, niezależnie od preferowanego rodzaju stylu, znajdzie w katalogu promocyjnym coś dla siebie. Jeśli preferujecie modę europejską, z pewnością zadowolą Was włoskie marki Ermenegildo Zegna i Web lub oprawki spod szyldu francuskiego projektanta Pierre’a Cardina. Z kolei fani amerykańskiego luzu bez wątpienia będą zadowoleni z produktów marek Guess i Gant.