Wczytuję dane...
Korekcyjne
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 985

  Okulary Korekcyjne

  Wyprzedaż rocznika 2021 – okulary korekcyjne

  Wraz ze zbliżającym się końcem roku zaczynamy powoli przygotowywać się do Sylwestra, rozmyślać nad postanowieniami noworocznymi oraz planować wszystko to, co będziemy chcieli wdrożyć w 2022. Wielu z nas chce myśleć o tym czasie jako o okresie zmian na lepsze i metamorfoz. Dlaczego nie wziąć więc pod uwagę również swojej garderoby i nie pomyśleć o zakupie nowych oprawek korekcyjnych?

  Wyprzedaż okularów korekcyjnych w Aurum-Optics

  W sklepach Aurum-Optics doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem codziennego stylu są okulary korekcyjne. Często z powodu wady wzroku stanowią one w końcu nieodłączny element naszej garderoby. Warto więc przywiązać uwagę do tego, by były estetyczne oraz dobrze odzwierciedlały nasz indywidualny styl. By ułatwić Wam wybór możliwie najlepszych oprawek, postanowiliśmy rozpocząć promocyjną wyprzedaż najnowszych modeli z minionego roku oraz najpopularniejszych okularów korekcyjnych proponowanych przez słynnych producentów. Objęte promocją modele okularów odnajdziemy w sklepach Aurum-Optics w cenach niższych od -45% do aż -60%.

  Okulary korekcyjne największych marek na rynku

  Pośród okularów korekcyjnych dostępnych w ofercie promocyjnej odnajdziecie modele produkowane przez najsłynniejsze, światowe domy mody oraz ich projektantów. Bez wątpienia szczególną uwagę zwrócą oprawki cenionych pionierów na rynku optycznym – marek Ray-Ban® i Persol®. Zwolennikom mody włoskiej z pewnością przypadną do gustu okulary korekcyjne słynnych domów mody Dolce & Gabbana czy Prada. Nie braknie również modeli amerykańskiego projektanta Toma Forda oraz oprawek francuskiej marki Dior.

  Szeroki wybór kształtów i designów

  Katalog objętych promocją okularów korekcyjnych obejmuje bogatą selekcję oryginalnych oprawek w zróżnicowanych kształtach i stylach kolorystycznych. Oprócz tradycyjnych oprawek kwadratowych i okrągłych, znajdziemy w niej również ponadczasowe pilotki w stylu Aviator. Doskonałą propozycję dla Pań stanowić będą wyraziste, damskie okulary w stylu kocim. Pośród okularów korekcyjnych dostępnych w naszych sklepach z pewnością każdy Klient i Klientka odnajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb i indywidualnego stylu.

  Regulamin promocji