Wczytuję dane...

Yuniku - nowa jakość w optyce

Tradycyjne oprawy okularowe i soczewki mogą być indywidualizowane tylko do pewnego stopnia. Parametry oprawy i dane centracji są punktem wyjścia, do których muszą zostać dopasowane parametry soczewek, tak aby zapewnić możliwie najlepsze, choć nie zawsze idealne, widzenie. Yuniku wykorzystuje zupełnie inne, rewolucyjne, wizjocentryczne podejście. Rozpoczyna się ono od oceny potrzeb wzrokowych użytkownika i analizy rysów twarzy. Zaawansowane oprogramowanie oblicza idealną pozycję soczewki przed okiem, a następnie projektuje oprawę okularową w oparciu o te unikalne parametry. Drukowanie w technologii 3D umożliwia dalsze dopasowywanie oprawy, zgodnie z potrzebami wzrokowymi klienta oraz stosownie do jego wymagań w kwestii komfortu i estetyki.

Z YUNIKU skorzystasz w naszym salonie przy pl. Grzybowskim 10 w Warszawie.

Już teraz przejdź do formularza i zarezerwuj termin!
(pamiętaj o zaznaczeniu "Yuniku" w polu "Wybierz usługę")

Zarezerwuj termin - Yuniku w Aurum-Optics

 

Dopasowanie na miarę w 5 krokach:

1. SKANOWANIE TWARZY

Kształt Twojej twarzy zostanie zeskanowany, co pozwoli skorygować wyniki pomiarów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie nie tylko uzyskać optymalne dopasowanie oprawy okularowej, ale również najbardziej Tobie odpowiadające.

2. INDYWIDUALNE POTRZEBY

Oprogramowanie Yuniku zbierze informacje dotyczące Twoich potrzeb wzrokowych i stylu życia. Następnie, zebrane dane zostaną uwzględnione podczas obliczania optymalnych pól widzenia w korekcji okularowej.

3. WYBÓR OPRAWY OKULAROWEJ

Wybierz podstawowy model, kolor oraz teksturę oprawy. Jeżeli zechcesz, oprogramowanie Yuniku pozwoli Ci zmodyfikować kształt oprawy tak, aby uzyskać jeszcze lepszy wygląd.

4. WYBÓR SOCZEWEK I PERSONALIZACJA

Yuniku korzysta z soczewek o najwyższych właściwościach optycznych, których ostateczny wybór należy do Ciebie (materiał, zabarwienie, powłoka antyrefleksyjna). Na tym etapie można wprowadzać niewielkie modyfikacje, które pozwolą Ci uzyskać pełną satysfakcję z efektu końcowego.

5. ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA I WYKONANIE OKULARÓW

Po złożeniu zamówienia, oprawa okularowa zostanie wykonana w technologii druku 3D w oparciu o parametry soczewek, umożliwiające uzyskanie idealnej jakości widzenia. Soczewki okularowe zostaną precyzyjnie oszlifowane i zamontowane do oprawy.