Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Carrera

Okulary korekcyjne Carrera

   Jedną z najbardziej popularnych firm zajmujących się produkcją okularów jest Carrera International. Dziś to największy producent modeli okularów i  gogli dla sportowców. Firma została założona przez Wilhelma Angera w 1956 roku w Austrii a nazwę wzięła od meksykańskiego wyścigu samochodów sportowych Carrera Panamericana. Firma zajmuje się produkcją okularów sportowych, googli narciarskich ale też kasków, zawsze udowadniając wysoką jakość, która wpływa na bezpieczeństwo. Rewolucyjne w historii firmy było zaprojektowanie okularów w kooperacji z designerem Alexandrem Porsche, która doprowadziła do powstania Carrera Porsche Design Collection w 1979 roku. Były nowatorskie w formie, szkło było jednoczęściowe i bardzo wyraźnie nawiązywały do estetyki motocykli i wyścigów Formuły 1.

            Lekkie i wytrzymałe tak w praktyce można opisać okulary korekcyjne dla kobiet marki Carrera. Sportowy design łączy się w nich z modną kolorystyką i nutą elegancji. Kobieca linia produktów Carrera została stworzona z myślą o delikatności kobiecych rys tak by podkreślić piękno z jednoczesnym dodaniem pewności siebie. Niewątpliwie każdy produkt marki Carrera jest odpowiedni dla kobiet kochających aktywny tryb życia.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

infolinia Aurum-Optics

888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora