Wczytuję dane...
Loading...

Miraflex Junior korekcyjne

U dzieci coraz częściej występują wady widzenia. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, a nawet astygmatyzm – z myślą o ich skutecznej korekcji powstają nowoczesne okulary dziecięce. Miraflex jest jedną z marek wyspecjalizowanych w tworzeniu takich oprawek. Są one o tyle wyjątkowe, że dopasowane do potrzeb wzroku najmłodszych oraz ich wzmożonej aktywności. Po to, by zarówno w zabawie, jak i nauce maluchy mogły czerpać z wyraźnego widzenia. A rodzice? By mieli pewność co do bezpieczeństwa i zdrowia swoich pociech.

Oprawki dla dzieci od Miraflex – czym się charakteryzują?

Oprawki dziecięce Miraflex charakteryzuje dokładne dopasowanie do buzi – bez uciskania skroni, ale też bez ryzyka zsuwania czy spadania. Wyróżnia je bardzo duża wytrzymałość, jakiej nie zakłóca nawet najbardziej dynamiczna zabawa. Maluch może skakać, pochylać się, a nawet robić fikołki, pozostają w pełni bezpieczny. To zasługa unikalnej budowy, w ramach której zrezygnowano z metalowych elementów i ruchomego mostka, a postawiono na regulowaną, elastyczną gumkę w tylnej części – dla jak najlepszego dopasowania. Z kolei szkła zamknięto w szczelnej, stabilnej oprawie. Ponadto całość wykonano z hipoalergicznych materiałów. Te nawet w zetknięciu z najdelikatniejszą skórą nie wywołują reakcji uczuleniowej.

W sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum-Optics znajdziesz rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę okularów dziecięcych Miraflex. Oferujemy zarówno oprawki dla najmłodszych (1-3 lata), jak i starszych (6-9 lat) oraz najstarszych (9-12 lat). Okulary te są niezwykle estetyczne i atrakcyjne, czym wzbudzają zainteresowanie dzieci i z potencjalnie nudnego obowiązku, jakim jest noszenie okularów, czynią nie lada zabawę!

Przeciwsłoneczne okulary dla dzieci Miraflex – maksymalne bezpieczeństwo

Włoska marka Miraflex od ponad dwudziestu lat skupia się na tworzeniu najlepszych okularowych opraw dla dzieci. Efektem jest nie tylko pokaźna pula okularów korekcyjnych, ale też stylowe i bezpieczne okulary przeciwsłoneczne. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego poliwęglanu spełniają swoje zadanie podczas typowego dnia w życiu malucha. Wyposażone w wysokiej klasy soczewki z filtrami UV blokują 100% promieniowania UVB i 99,5% promieniowania UVA – dwóch najbardziej niebezpiecznych odmian. Dzięki powłoce polaryzacyjnej gwarantują jeszcze lepszą jakość widzenia – bez przekłamań w obrębie kolorów i bez ryzyka oślepienia światłem odbitym od mokrej powierzchni. Okulary Miraflex to również modele clip-on, czyli z osobną nakładką przeciwsłoneczną; umożliwiają jednoczesną korekcję wady widzenia i ochronę przed słońcem.

Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 5