Wczytuję dane...
Burberry
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 362

  Okulary Burberry

  Burberry – moda w brytyjskim wydaniu

  W roku 1856 dwudziestojednoletni angielski przedsiębiorca Thomas Burberry założył swój pierwszy sklep odzieżowy. Jego celem było projektowanie ubioru, który gwarantowałby właścicielom ochronę przed uciążliwą brytyjską pogodą, zdominowaną przez chłodne temperatury i ulewne deszcze. Rozwiązaniem stała się wynaleziona przez niego gabardyna – nieprzemakalny materiał, który cechował się jednocześnie lekkością i wygodą. To dzięki niemu ubrania marki Burberry zaczęły towarzyszyć pilotom, podróżnikom i odkrywcom, do których należeli również badający bieguny polarnicy. W roku 1914 Thomas Burberry stworzył pierwsze prochowce z myślą o uczestnikach I wojny światowej. Płaszcze w stylu trencz szybko stały się również obiektem popkultury, między innymi za sprawą Humphrey’a Bogarta, który nosił je w swoich najpopularniejszych produkcjach. Mimo zorientowania na odzież o praktycznym, wytrzymałym charakterze Burberry odpowiedzialne jest również za modę ekskluzywną, często wyróżniającą się słynnym tartanem, który stanowi symbol marki. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Burberry to sprawne połączenie obydwu tych tradycji.

  Okulary Burberry – w angielskim szyku

  W katalogu domu mody Burberry odnajdziemy zarówno ekskluzywne okulary korekcyjne, jak i modne okulary przeciwsłoneczne. Marka oferuje szeroką selekcję oprawek, pośród których znajdziemy nie tylko klasyczne okulary kwadratowe i okrągłe, ale również bardziej ekstrawaganckie okulary pilotki, motylki czy damskie oprawki w stylu kocim. W przypadku okularów Burberry mamy do czynienia z niespotykaną różnorodnością designów oraz z bogactwem kolorystycznym. Projekty barwne często uwzględniają również wzór popularnego tartanu, który stał się znakiem rozpoznawczym marki. Dzięki temu nawet najbardziej wymagające Klientki oraz Klienci odnajdą w ofercie coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz indywidualnego stylu.

  Styl i funkcjonalność

  Okulary Burberry to nie tylko najwyższego rzędu jakość estetyczna, ale również zgodna z tradycją domu mody wytrzymałość oraz wygoda. Jej oprawki podobne są do gabardynowej odzieży projektowanej przez założyciela marki. Odznaczają się nie tylko trwałością i funkcjonalnością, ale również lekkością i niezrównaną wygodą. Dzięki temu oprawki Burberry doskonale sprawdzą się w praktycznych okularach do czytania, jazdy samochodem czy pracy przed komputerem oraz w chroniących wzrok okularach przeciwsłonecznych.

  Okulary Burberry w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Burberry. Dwuletnia gwarancja producenta zapewnia naszym Klientom i Klientkom darmowy serwis w przypadku uszkodzenia oprawek oraz potwierdza ich oryginalność. Osobom zastanawiającym się, jak dobrać okulary do kształtu twarzy bądź własnego stylu polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci zawsze służą radą i dzięki ich wsparciu każdy odnajdzie okulary dopasowane do swoich potrzeb.