Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 22

Okulary Marc Jacobs

Marc Jacobs – amerykański styl w najlepszym wydaniu

Marc Jacobs niewątpliwie należy do najpopularniejszych projektantów mody na świecie. Swoje pierwsze sukcesy osiągał już podczas studiów, niedługo później zaczął zdobywać prestiżowe nagrody. Swój prywatny dom mody otworzył w roku 1986. Miał wówczas raptem 26 lat. Podczas trwającej kilka dekad kariery Marc Jacobs działał jako dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton oraz współpracował z rzeszą cenionych artystów. Co sprawia jednak, że jego odzież od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością pośród Klientów i Klientek z całego świata? Bez wątpienia decyduje o tym oryginalność wypracowanego przez niego stylu – mieszanki bezkompromisowej i swobodnej mody ulicznej, rozwiązań zaczerpniętych z luksusowych kreacji oraz inspiracji estetyką retro. Marcowi Jacobsowi poprzez połączenie znanych i lubianych elementów udaje się wykształcić własny, niepowtarzalny charakter.

Modne okulary w wyjątkowym stylu

Obecnie w ofercie domu mody Marca Jacobsa odnajdziemy również wybór najwyższej jakości dodatków i akcesoriów. Należą do nich również stylowe okulary korekcyjne oraz designerskie okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie z nich charakteryzują się tymi samymi cechami, które zadecydowały o popularności amerykańskiego projektanta. Oprawki wyróżniają się połączniem klasycznych kształtów i mody w stylu retro z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz rozwiązań znanych z najbardziej ekskluzywnych modeli. Wszystko to owocuje okularami o niezrównanej elegancji i bezpretensjonalnej swobodzie.

Zróżnicowana selekcja oryginalnych oprawek

W katalogu marki Marc Jacobs odnajdziemy szeroki wybór najwyższej jakości okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dostępne w ofercie oprawki odznaczają się wysokim urozmaiceniem designów. Znajdziemy pośród z nich zarówno klasyczne okulary w kwadratowym i okrągłym kształcie, jak i ponadczasowe oprawki pilotki oraz damskie kocie oczy.

Eleganckie i praktyczne

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oferowane przez dom mody Marca Jacobsa to jednak nie tylko niezrównany styl i wyjątkowa estetyka, ale również najwyższa jakość techniczna. Wszystkie dostępne oprawki zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, w oparciu o skrupulatny projekt opracowany przez ekspertów. Dzięki temu wyróżniają się niezrównaną wygodą, wytrzymałością oraz komfortem widzenia. Oprawki doskonale sprawdzą się zarówno w codziennych okularach korekcyjnych przeznaczonych do pracy przy komputerze, jazdy samochodem czy czytania, jak i w okularach przeciwsłonecznych, zapewniających najwyższą ochronę przed promieniami UV.

Okulary Marc Jacobs w Aurum-Optics

Wszystkie modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Marc Jacobs dostępne w sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics są w 100% oryginalnymi produktami, objętymi 2-letnią gwarancją. Uprawnia ona do skorzystania z usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia okularów, dzięki czemu będziemy mogli bez zmartwień nosić je na co dzień. Klientom i Klientkom zastanawiającym się nad wyborem odpowiednich okularów polecamy skorzystanie z usług naszych stylistów, którzy doskonale znają ostatnie trendy i panującą modę oraz służą dobrą radą podczas podejmowania decyzji.