Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 2854

  Okulary Ray-Ban

  Ray-Ban® - niezrównana ikona amerykańskiej popkultury

  Okularów Ray-Ban® nikomu nie trzeba przedstawiać. Największa światowa marka okularów stała się już nieodłącznym elementem kultury popularnej, który odzwierciedla amerykański styl i sprawnie łączy bezpretensjonalny charakter z oryginalną estetyką. Historia najpopularniejszych oprawek rozpoczęła się w roku 1937, gdy amerykańskie przedsiębiorstwo Bausch & Lomb stworzyło we współpracy z wojskiej specjalne okulary dostosowane do potrzeb pilotów. Opracowane wówczas soczewki zapewniały lotnikom lepszą widoczność oraz redukowały szansę oślepienia przez promienie słoneczne – stąd ich rozpoznawalna nazwa. To właśnie ten model, znany pod nazwą Ray-Ban Aviator®, stał się prototypem ponadczasowych okularów pilotek, stale uznawanych za synonim stylu i wyróżniających się swoim niepowtarzalnym charakterem. Z czasem popularność okularów Ray-Ban® dotarła również do Hollywood. Przez lata oprawki marki stały się pożądanym produktem pośród największych gwiazd kina i estrady, od Marilyn Monroe i Cary’ego Granta po Michaela Jacksona i Toma Cruise’a.

  Ray-Ban® - nie tylko okulary przeciwsłoneczne

  Do dnia dzisiejszego pośród akcesoriów firmy największą popularnością cieszą się markowe okulary przeciwsłoneczne. Oprócz wspomnianych już Ray-Ban Aviator® należą do nich również słynne Ray-Ban Wayfarer®, Clubmaster®, Erika® czy Justin®. Szeroka selekcja najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych w zróżnicowanych kształtach i kolorach sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci odnajdą w ofercie coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz własnego stylu. Ray-Ban® to jednak nie tylko popularne okulary przeciwsłoneczne, które stały się już nieodłącznym elementem amerykańskiej kultury, ale również ekskluzywne okulary korekcyjne cechujące się tą samą jakością designu oraz oryginalnością, która zadecydowała o pierwotnym sukcesie marki.

  Trwałość i funkcjonalność oprawek

  Marka Ray-Ban® to nie tylko najwyższej jakości design okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, ale także pierwszorzędne wykonanie oraz wykorzystanie tworzyw i materiałów metalowych z najwyższej półki. Dzięki tym oprawki odznaczają się niezrównanym poziomem wygody noszenia oraz trwałości. Wytrzymałość wraz z komfortem widzenia sprawia, że okulary korekcyjne Ray-Ban® doskonale sprawdzą się nie tylko jako ekskluzywny dodatek do garderoby, ale również praktyczne okulary do jazdy samochodem, pracy na komputerze lub czytania. Również okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją świetnie spełnią swoją funkcję jako ochrona przed drażniącymi promieniami słonecznymi – zgodnie z lotniczymi korzeniami samej marki.

  Okulary Ray-Ban® w Aurum-Optics

  Aurum-Optics jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Ray-Ban®. Wszystkie dostępne w ofercie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne objęte są dwuletnią gwarancją producenta, która zapewnia oryginalność oprawek oraz możliwość skorzystania z darmowego serwisu w przypadku ich uszkodzenia. Szeroka selekcja zróżnicowanych okularów może uczynić wybranie odpowiedniego modelu niełatwą decyzją. Dlatego oferujemy naszym Klientom oraz Klientkom także nieodpłatne usługi stylistów, którzy służą radą online oraz w naszych salonach stacjonarnych dostępnych na terenie całego kraju. Konsultanci pomogą w odpowiednim doborze kształtu i typu kolorystycznego okularów do twarzy oraz indywidualnego stylu.