Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 43

  Okulary Chloe

  Chloé – moda francuska w najlepszym wydaniu.

  Słynna francuska marka Chloé została założona w roku 1952 przez Gaby Aghion. Jednym z elementów, które niewątpliwie inspirowały jej działalność w branży modowej była bliskość świata sztuki. Jej mąż Raymond Aghion był właścicielem galerii, a małżeństwo nawiązywało znajomości z największymi artystami i pisarzami ówczesnej Francji. Swoistym symbolem roli, jaką sztuka odegrała w początkach działalności domu mody Chloé może być dobór miejsca prezentacji jednej z kolekcji. Pierwszy duży pokaz projektów Gaby Aghion odbył się w Café de Flore – kawiarni będącej centrum paryskiego życia artystycznego i intelektualnego. Założycielka marki Chloé zasłynęła jako projektanta, która wzięła sobie za cel odejście od formalnej odzieży damskiej na rzecz kreacji bardziej delikatnych, lekkich i swobodnych. Stała się również znana jako popularyzatorka kolekcji prêt-à-porter, dzięki którym udało jej się trafić ze swoimi luksusową odzieżą do szerokich grup Klientek i Klientów. W latach 60 dom mody Chloé nawiązał współpracę z Karlem Lagerfeldem – utalentowanym niemieckim projektantem, który przez kolejne dekady wspomagał rozwój marki dzięki swoim odważnym kreacjom. To podczas współpracy z nim do grona Klientek francuskiej marki dołączyły między innymi Jackie Kennedy, Brigitte Bardot i Grace Kelly.

  Z mody dla salonów do ekskluzywnych okularów

  Obecnie tradycja francuskiego domu mody kontynuowana jest przez kolejne pokolenia utalentowanych projektantów. Chloé do dnia dzisiejszego stroi też gwiazdy największego formatu, od Emmy Stone i Marion Cotillard, po Madonnę. Choć marka wciąż słynie przede wszystkim z produkcji luksusowej odzieży oraz perfum, w jej katalogach znajdziemy obecnie również selekcję najwyższej jakości dodatków i akcesoriów. Do tych ostatnich należy również wybór eleganckich okularów korekcyjnych oraz designerskich okularów przeciwsłonecznych. Również dostępne w ofercie oprawki wyróżniają się tymi samymi cechami, które zadecydowały o pierwotnym, ponadczasowym sukcesie francuskiego domu mody. Także one stawiają na nowatorskie rozwiązania oraz kreację stylu, który spełni oczekiwania nowoczesnych kobiet. Pośród okularów dostępnych w ofercie luksusowego domu mody odnajdziemy zarówno oprawki w tradycyjnym stylu – kwadratowe i okrągłe, jak również wyraziście kobiece okulary w stylu kocim.

  Oprawki modne i wygodne

  Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne spod szyldu francuskiego domu mody Chloé to jednak nie tylko przyciągająca uwagę warstwa estetyczna oprawek, ale również najwyższy standard techniczny. Wszystkie modele dostępne w ofercie powstają w oparciu o skrupulatny projekt, przy wykorzystaniu wyłącznie najlepszej jakości elementów tworzywowych oraz metalowych. Dzięki temu odznaczają się najwyższym komfortem widzenia i wygodą noszenia, a także niezrównaną wytrzymałością. Te cechy sprawiają, ze doskonale sprawdzą się podczas codziennego użytkowania. Modele korekcyjne doskonale sprawdzą się jako praktyczne okulary do pracy przy komputerze, czytania czy jazdy samochodem. Z kolei okulary przeciwsłoneczne zapewnią najlepszą ochronę przed promieniami UV oraz pomogą zapobiec zmęczeniu oczu w słoneczne dni.

  Okulary Chloé w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne francuskiego domu mody Chloé. Wszystkie modele dostępne w naszych sklepach objęte są 2-letnią gwarancją producencką, która uprawnia do skorzystania z bezpłatnej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, jak dużym wyzwaniem bywa wybór odpowiednik okularów. Dlatego Klientom i Klientkom mającym problem z wyborem polecamy również konsultacje z naszymi stylistami.