Wczytuję dane...

Usługi serwisowe

Kompleksowa usługa renowacji okularów

Odpowiednia pielęgnacja to klucz do utrzymania okularów w dobrym stanie. Na co dzień wystarczy stosowanie się do zasad ich użytkowania i prawidłowe czyszczenie. Jednak po pewnym czasie na każdych okularach zaczynają się pojawiać rysy czy trwałe zabrudzenia. To pora na wymianę okularów na nowe? Nic bardziej mylnego! Wypróbuj naszą usługę kompleksowej renowacji okularów. W jej skład wchodzi: polerowanie oprawy, czyszczenie oprawy w ultradźwiękach, wymiana uszkodzonych śrub i dokręcanie obecnych, modelowanie oprawy oraz wymiana nosków. Twoja ulubiona para oprawek znów będzie wyglądała jak nowa.

Cena w salonach Aurum-Optics:
149 zł

Kompleksowa usługa renowacji okularów
Polerowanie opraw

Oprawki w trakcie użytkowania są narażone na porysowanie czy zabrudzenia. Jeżeli często nosisz okulary, nie sposób ich uniknąć. Po dłuższym czasie czyszczenie za pomocą specjalnego płynu i ściereczki może być niewystarczające. To nie powód żeby wymieniać okulary na nowe. W takiej sytuacji warto skorzystać z usługi polerowania opraw. Polega ona na usunięciu z opraw okularowych zabrudzeń, przebarwień i rys. Dzięki temu Twoje ulubione oprawki znowu będą czyste i lśniące!

Cena w salonach Aurum-Optics:
69 zł

Polerowanie opraw
Modelowanie

Gdy kupujesz nowe okulary, optyk reguluje noski i zauszniki, tak aby były jak najlepiej dopasowane. Jednak po dłuższym czasie użytkowania oprawki mogą ulec odkształceniu i wymagać dodatkowego doregulowania. Jeżeli czujesz, że okulary zsuwają Ci się z nosa lub noski powodują dyskomfort, nie próbuj modelować ich na własną rękę np. przy pomocy suszarki. W ten sposób możesz nieodwracalnie uszkodzić je. Skorzystaj z naszej usługi modelowania okularów. Dopasujemy Twoje okulary tak, aby ich noszenie było komfortowe i niemal nieodczuwalne.

Cena w salonach Aurum-Optics:
49 zł

Modelowanie
Wymiana szkieł

Z czasem soczewki noszonych przez nas okularów naturalnie ulegają trwałym zabrudzeniom, zarysowaniom lub odbarwieniom. Rzadko kiedy chcemy jednak rozstawać się ze swoją ulubioną parą oprawek, ponieważ zamontowane w nich szkiełka przestały spełniać swoją funkcję. Jeśli chcesz zamontować nowe soczewki w swoich okularach lub planujesz wymienić je na lepszą wersję z dodatkowymi uszlachetnieniami – na przykład powłoką antyrefleksyjną czy filtrem światła niebieskiego – skorzystaj z usługi oferowanej w naszych salonach optycznych. Optycy Aurum Optics zajmą się wymianą szkieł i sprawią, że Twoje okulary rozbłysną nowym blaskiem.

Cena w salonach Aurum-Optics:
49 zł

Wymiana szkieł
Wymiana żyłki

Usługa ta skierowana jest do właścicieli oprawek półpełnych lub patentek. W przypadku okularów tego typu, soczewki korekcyjne lub przeciwsłoneczne mocowane są za pomocą żyłki biegnącej wzdłuż obwodu szkiełka. W sytuacji, w której ulegnie ona poluzowaniu lub odpadnie, soczewki nie będą dobrze trzymały się w oprawkach. Jeśli masz tego typu problem ze swoimi okularami, bez wahania odwiedź jeden z salonów optycznych Aurum Optics. Nasi optycy bez problemu dokonają wymiany lub serwisu żyłek i dadzą drugie życie Twoim okularom.

Cena w salonach Aurum-Optics:
49 zł

Wymiana żyłki
Wymiana śrubek

Podczas codziennego korzystania z okularów śrubki łączące frontową część oprawek z zausznikami często ulegają poluzowaniu lub wypadają ze swojego miejsca. Problem ten ma znaczący wpływ na wygodę użytkowania okularów. Bez dobrze dokręconych śrubek zauszniki mogą przekrzywiać się, luźno chodzić lub nawet całkowicie odpadać. Jeśli śrubki Twojej ulubionej pary oprawek wymagają serwisu, odwiedź jeden z naszych salonów Aurum Optics. Nasi optycy zajmą się ich dokręceniem lub wymianą, abyś mógł cieszyć się swoimi okularami jak dawniej.

Cena w salonach Aurum-Optics:
38 zł

Wymiana śrubek
Wymiana nosków

Noski są jednym z najważniejszych elementów wpływających na codzienny komfort użytkowania okularów. Ich złamanie lub odpadnięcie sprawić może, że nasze ulubione oprawki będą przekrzywiać się uniemożliwiając poprawne widzenie. Ich noszenie powodować może również nieprzyjemne podrażnienia nosa. Jeśli noski Twojego modelu okularów uszkodzą się – nie panikuj. To nie powód, by na stałe pozbywać się swoich ulubionych oprawek. Odwiedź salon Aurum Optics i skorzystaj z naszych usług. Noski uszkodzonych okularów zostaną wymienione na nową, dopasowaną do Twojego modelu parę pochodzącą od samego producenta.

Cena w salonach Aurum-Optics:
38 zł

Wymiana nosków
Serwis Ray-Ban®

Aurum Optics jest autoryzowanym sprzedawcą markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Ray-Ban®. Oznacza to, że kupując oprawki w naszym sklepie internetowym lub salonach optycznych otrzymujesz gwarancję, że trafi do Ciebie oryginalna para okularów, prosto z włoskich magazynów producenta. W salonach Aurum Optics dokonujemy również profesjonalnego serwisu okularów Ray-Ban®. Naprawą oraz czyszczeniem oprawek i soczewek zajmą się certyfikowani optycy, którzy wykorzystają do tego celu oryginalne elementy dopasowane do modelu Twoich okularów.

Dowiedz się więcej

Serwis Ray-Ban
KOMPLET SOCZEWEK RAY-BAN®
Z POLARYZACJĄ
300,00 PLN
Komplet soczewek RAY-BAN®
PRZECIWSŁONECZNE
270,00 PLN
Komplet zauszników RAY-BAN®
190,00 PLN
Komplet soczewek RAY-BAN®
LUSTRZANE
300,00 PLN
Komplet zauszników RAY-BAN®
KARBONOWE
250,00 PLN
Końcówki zauszników
RAY-BAN®
40,00 PLN
Śrubki do zauszników
RAY-BAN®
15,00 PLN
Noski RAY-BAN®
35,00 PLN