Wczytuję dane...
Przeciwsłoneczne Junior
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 454

  Okulary Przeciwsłoneczne Junior

  Stylowe okulary dla najmłodszych Klientów

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie na okulary przeciwsłoneczne nie dotyczy wyłącznie naszych dorosłych Klientów i Klientek, ale często staje się również potrzebą ich pociech. Dlatego w ofercie sklepów Aurum-Optics uwzględniamy również kolekcję Junior przewidzianą dla dzieci i młodzieży w wieku do 15 lat. W końcu już w przedszkolu czy szkole podstawowej chłopcy i dziewczęta zaczynają myśleć o modzie i swoim personalnym stylu. Niewątpliwie uniwersalna jest również potrzeba ochrony przed promieniami UV w słoneczne dni.

  Modne oprawki dla dzieci i młodzieży

  Aurum-Optics wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i zawiera w ofercie swoich sklepów okulary przeciwsłoneczne dopasowane rozmiarem i stylem do naszych najmłodszych Klientów. W szerokiej selekcji oprawek znajdziemy przede wszystkim produkty największych marek optycznych na rynku, do których należą Ray-Ban®, Oakley® i Polo Ralph Lauren. Wszystkie z nich odznaczają się wysokim zróżnicowaniem kształtów, kolorów oraz designów. Bogactwo modeli sprawia, że każdy chłopiec i dziewczynka znajdzie pośród nich coś, co spełni ich oczekiwania.

  Komfort i wytrzymałość

  Ray-Ban®, Oakley® i Polo Ralph Lauren to marki, które od lat świecą sukcesy na rynku optycznym oraz posiadają długoletnią tradycję. Oferowane przez nie okulary przeciwsłoneczne odznaczają się więc wytrzymałością i wygodą, wypracowaną w ciągu długich lat doskonalenia swoich produktów. Osiągają to dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzyw i szczególnemu designowi, które decydują o trwałości oprawek oraz ich niezrównanemu komfortowi noszenia i widzenia.

  Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

  Wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych dostępne w sklepie internetowym i salonach Aurum-Optics objęte są dwuletnią gwarancją producencką. Zaświadcza ona o oryginalności oprawek oraz upoważnia naszych Klientów do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku ich uszkodzenia lub zniszczenia.