Wczytuję dane...
Persol
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 557

  Okulary Persol

  Persol® – czołowa marka optyczna

  Nazwa Persol® wywodzi się od włoskich słów „per il sole”, które można przetłumaczyć jako „dla słońca”. Faktycznie, włoska marka rozpoczęła swoją działalność od soczewek chroniących przed słońcem. Jej założyciel Giuseppe Ratti szybko wsławił się produkując specjalne okulary przeciwsłoneczne dla lotników biorących udział w I wojnie światowej. Jego projekt okazał się niesamowitym sukcesem i wkrótce znalazł się na wyposażeniu wszystkich armii świata, co otworzyło europejskiej firmie drzwi do międzynarodowego sukcesu. Wkrótce poza pilotami do klientów dołączyli również kierowcy rajdowi oraz alpiniści. Faktyczny przełom nastąpił jednak w latach 60, kiedy okulary marki Persol® zdobyły popularność w świecie gwiazd i stały się atrybutem popularnych amerykańskich i europejskich aktorów. W oprawkach producenta paradowali Steve McQueen i Marcelo Mastroianii, którzy przekształcili praktyczne okulary w symbol niezrównanego stylu. Do dnia dzisiejszego Persol cieszy się popularnością w świecie show businessu. Do jego wiernych zwolenników należą dziś między innymi Jay Z, Ryan Gosling i Leonardo di Caprio.

  Okulary Persol® – nie tylko dla słońca

  Oprócz najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych, które zadecydowały o sukcesie włoskiej firmy, Persol® oferuje także ekskluzywne okulary korekcyjne, dorównujące tym pierwszym stylem i funkcjonalnością. O niezrównanym szyku oprawek decyduje bez wątpienia tradycja marki. Data założenia w roku 1917 czyni Persol® nie tylko jedną z najstarszych marek optycznych na świecie, ale zapewnia również nieporównywalną ekspertyzę. Doświadczenie technologiczne projektantów gwarantuje najwyższą jakość i niepowtarzalny charakter oferowanych okularów. Pośród oprawek znajdziemy nie tylko klasyczne okulary kwadratowe i okrągłe – tradycyjny styl w najlepszym wydaniu, ale również ponadczasowe okulary pilotki czy damskie okulary kocie. Słynne logo srebrnej strzały – znak rozpoznawczy marki Persol®, od dekad zdobi najbardziej stylowe oprawki na rynku.

  Tradycja Persol® – komfort i funkcjonalność

  Tradycja marki Persol® decyduje również o ich doświadczeniu w produkcji okularów, które odznaczają się wyjątkową wygodą noszenia oraz trwałością. Istotnym punktem polityki firmy jest wykorzystywanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Oprawki z tworzywa wykonywane są przy użyciu wytwarzanego przez producentów, wysokiej jakości acetatu. Z kolei w procesie produkcji okularów metalowych stosowane są fragmenty z wytrzymałego tytanu. Autorski system Meflecto® sprawia również, że oprawki i nosek dzięki szczególnej elastyczności lepiej dostosowują się do kształtu twarzy. Wszystko to sprawia, że oprawki korekcyjne Persol® doskonale sprawdzą się jako praktyczne, codzienne okulary do pracy przy komputerze, czytania lub jazdy samochodem. Okulary przeciwsłoneczne zapewnią nam z kolei nie tylko wyjątkowy styl, ale również najwyższy poziom ochrony przed szkodliwymi promieniami UV.

  Okulary Persol® w Aurum-Optics

  Wszystkie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Persol dostępne w ofercie sklepów Aurum-Optics objęte są dwuletnią gwarancją producenta, zapewniającą stuprocentową oryginalność oprawek oraz usługę serwisową w przypadku uszkodzenia okularów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duże trudności sprawiać może wybór odpowiednich oprawek. Dlatego niezdecydowanym Klientom i Klientkom polecamy konsultację z naszymi stylistami, którzy służą pomocą online i w salonach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski.