Wczytuję dane...
Sklep internetowy Aurum-Optics jest autoryzowanym sprzedawcą marek EssilorLuxottica

Nasz sklep internetowy, aurum-optics.pl posiada bardzo szeroki wybór najmodniejszych oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych wielu prestiżowych marek. Dzięki posiadanemu przez nas certyfikatowi autoryzowanego sprzedawcy internetowego, zapewniamy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów: Miu Miu, Persol, Dolce & Gabbana, Prada Eyewear, Prada Sport, Versace, Polo Ralph Lauren, Michael Kors, Emporio Armani, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear. Okulary pochodzą prosto z fabryki we Włoszech i objęte są gwarancją producenta. Zamawiając online w aurum-optics.pl, możesz odebrać wymarzone okulary zarówno w domu, jak i w jednym z naszych salonów na terenie całej Polski.

Aurum-Optics certyfikowany sklep Ray-Ban
Aurum-Optics certyfikowany sklep Ray-Ban
Sklep internetowy Aurum-Optics jest autoryzowanym sprzedawcą Ray-Ban®

Sklep internetowy aurum-optics.pl to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wachlarz modeli okularów przeciwsłonecznych i oprawek słynnej marki Ray-Ban. Posiadamy certyfikat autoryzowanego sprzedawcy internetowego, co oznacza, że gwarantujemy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów Ray-Ban, objętych gwarancją producenta. Wybierz najlepsze dla siebie okulary Ray-Ban z naszej bogatej oferty internetowej:

Okulary Ray-Ban

Sprawdź naszą autoryzację na Ray-Ban.com

Okulary Ray-Ban
Salony Aurum-Optics posiadają certyfikat Ray-Ban® Certified Premium Reseller

Ray-Ban to synonim najbardziej stylowych okularów na całym świecie. To właśnie ta marka stworzyła modele, które uzyskały status kultowych. Nic więc dziwnego, że Ray-Ban dba o najwyższą jakość sprzedaży swoich produktów. Właśnie dlatego współpracuje wyłącznie z renomowanymi salonami optycznymi. Wszystkie salony Aurum-Optics posiadają status autoryzowanego sprzedawcy Ray-Ban.

Nasza firma ma zaszczyt posiadać również salony (m.in. w Warszawie, we Wrocławiu i w Poznaniu) wśród certyfikowanych sprzedawców Premium marki Ray-Ban (Certified Premium Reseller). To tytuł, który posiadają wyłącznie wybrane butiki optyczne, spełniające wysokie standardy marki. Należy dodać, że w naszych salonach wykonujemy również autoryzowane usługi serwisowe na okularach Ray-Ban. Więcej o tym dowiesz się z naszego bloga.

Nasze salony