Wczytuję dane...
Warszawa
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
pl. Grzybowski 10
tel.: 796 059 827
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-18
Infolinia sklepu internetowego
888 05 06 07
(od 9:00 do 17:00)

Badania
Poznaj nasz zespół
Karolina (Warszawa pl. Grzybowski)
Karolina

Kierownik salonu
Stylista, doradca klienta

Certyfikowany stylista opraw okularowych oraz doradca klienta. Od 6 lat zajmuje się profesjonalnym dobrem okularów, mając na uwagę analizę kolorystyczną, kształt twarzy oraz aktualne trendy modowe.

Błażej (Warszawa pl. Grzybowski)
Błażej

Optometrysta, optyk, refrakcjonista

Doświadczenie 19 lat pracy w optyce. Przeprowadza badania optometrystyczne wraz z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji oraz badania kontaktologiczne.

Klaudia (Warszawa pl. Grzybowski)
Klaudia

Doradca klienta

Doradca klienta z 4-letnim doświadczeniem w salonach optycznych, z doskonałym instynktem w kwestii doboru opraw.

Aleksandra (Warszawa pl. Grzybowski)
Aleksandra

Optometrysta

Magister optometrii z 4-letnim stażem pracy. Z pasji do ludzi ukończyła także studia psychologiczne. W swojej pracy zajmuje się badaniami refrakcji, widzenia obuocznego jak również badaniami pod soczewki kontaktowe. Stale stara się poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach. W 2022 roku ukończyła trzystopniowy kurs diagnostyki optometrycznej dzieci jak również kurs prowadzony przez profesora W.C. Maplesa (USA) z zakresu neurooptometrii. Uczestniczyła również w warsztatach organizowanych podczas konferencji Optometria 2022 dotyczących terapii widzenia.

Krzysztof (Warszawa Plac Grzybowski)
Krzysztof

Optyk, refrakcjonista

Bogate, 18-letnie doświadczenie w optyce. Przeprowadza: badania optometrystyczne wraz z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji oraz badania kontaktologiczne. Technik optyk z fachowymi umiejętnościami w dziedzinie justowania, dopasowywania opraw okularowych oraz ich renowacji.

Optyk i Salon Optyczny Aurum-Optics, Plac Grzybowski 10 w Warszawie

Poznaj ekskluzywny salon optyczny Aurum-Optics przy Placu Grzybowskim w Warszawie. To miejsce, w którym znajdziesz swoje wymarzone okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Gwarantujemy ogromny wybór opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych światowych marek takich jak min. Ray-Ban®, Oakley, Miu Miu, Dolce & Gabbana, Versace, Emporio Armani, Persol czy Prada. Ogromny wybór opraw to nie wszystko. Dzięki posiadanemu certyfikatowi, jesteśmy jednocześnie autoryzowanym serwisem Ray-Ban® i Oakley. Oznacza to, że możesz u nas naprawić swoje okulary. Nie możesz się zdecydować jakie okulary wybrać lub co do Ciebie pasuje? Żadnej problem! Stylista Aurum-Optics chętnie udzieli Ci fachowych porad w doborze okularów idealnie dopasowanych do twarzy. Wystarczy, że umówisz się na spotkanie.