Wczytuję dane...
Warszawa
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
pl. Grzybowski 10
tel.: 796 059 827
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-18
Poznaj nasz zespół
Karolina (Warszawa pl. Grzybowski)
Karolina

Kierownik salonu
Stylista, doradca klienta

Certyfikowany stylista opraw okularowych oraz doradca klienta. Od 6 lat zajmuje się profesjonalnym dobrem okularów, mając na uwagę analizę kolorystyczną, kształt twarzy oraz aktualne trendy modowe.

Błażej (Warszawa pl. Grzybowski)
Błażej

Optometrysta, optyk, refrakcjonista

Doświadczenie 19 lat pracy w optyce. Przeprowadza badania optometrystyczne wraz z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji oraz badania kontaktologiczne.

Yana
Yana

Okulistka w trakcie nostryfikacji

Absolwentka Państwowego Uniwersytetu Medycznego na Białorusi
Naukę ukończyła w 2017 roku. Zajmuje się diagnostyką i badaniem
refrakcji (również w języku rosyjskim i białoruskim)
Ówcześnie pracowała w białoruskiej
przychodni medycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w
prowadzeniu badań pod kątem wady wzroku i jej korekcji.

Krzysztof (Warszawa Nowy Świat)
Krzysztof

Optometrysta

W roku 1982 zdał egzamin
i otrzymał dyplom Mistrza Optyki Okularowej.
Ukończył kursy: optometrii na wydziale medycznym
Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu
oraz I, II, III-go stopnia refrakcji organizowane
przez Cech Optyków w Warszawie.
Prowadził swoje salony optyczne.

Paulina (Warszawa Plac Grzybowski)
Paulina

Optometrysta

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie, kierunek: optometria. Specjalistka w doborze soczewek kontaktowych. Wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiednich rozwiązań optycznych.

Optyk i Salon Optyczny Aurum-Optics, Plac Grzybowski 10 w Warszawie

Salon Aurum-Optics przy w dogodnej lokalizacji przy pl. Grzybowskim w Warszawie jest to ekskluzywny salon optyczny gdzie gwarantujemy ogromny wybór opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych światowych marek . Salon znajduje się w ścisłym centrum Warszawy niedaleko stacji metra Świętokrzyska. W ofercie salonu można znaleźć okulary takich marek jak Oakley, Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani, Versace, Tom Ford a nawet eksluzywną markę Dita czy Oliver Peoples oraz wiele innych. Naszą misją jest zadowolenie naszych Klientów z okularów zakupionych w naszych salonach dlatego specjaliści pomogą Ci w wyborze idealnych opraw i szkieł i odpowiedzą na każde Twoje pytanie, a przy zakupie dodatkowo oferujemy poradę stylisty. Tak jak we wszystkich salonach Aurum Optics przy placu Grzybowskim w Warszawie to Ekspert Dobrego Widzenia - gwarancja najbardziej profesjonalnej obsługi, jakości, oryginalności i konkurencyjnych cen.

W salonach Aurum Optics można kupić okulary przeciwsłoneczne znanych i lubianych marek ale można także wykonać najwyższej jakości okulary korekcyjne (komplet medyczny) oraz kupić soczewki kontaktowe. Tak jak w każdym salonie Aurum Optics oferuje specjalistyczne rozwiązania optyczne – okulary progresywne i przeciwsłoneczne okulary korekcyjne (Sun RX). W każdym salonie Aurum-Optics posiadamy specjalistyczny sprzęt do badania wzroku, który pozwoli dobrać odpowiednie soczewki do wybranych przez ciebie okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych a także przeprowadzić kontrolne badania wzroku. 

W każdym salonie Aurum Optics oferujemy także usługi serwisowe okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych a także sprzedajemy oryginalne części zamienne. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wszystkich sprzedawanych marek w tym Oakley, Ray-ban, Prada, Versace i innych. 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów marek EssilorLuxottica

Dzięki posiadanemu przez nas certyfikatowi autoryzowanego sprzedawcy internetowego, zapewniamy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów: Miu Miu, Persol, Dolce & Gabbana, Prada Eyewear, Prada Sport, Versace, Polo Ralph Lauren, Michael Kors, Emporio Armani, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear.

Okulary pochodzą prosto z fabryki we Włoszech i objęte są gwarancją producenta.

Dowiedz się więcej

Voucher do -500 zł