Wczytuję dane...
Warszawa
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
pl. Grzybowski 10
tel.: 796 059 827
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-18
Infolinia sklepu internetowego
888 05 06 07
(od 9:00 do 17:00)

Badania
Poznaj nasz zespół
Karolina (Warszawa pl. Grzybowski)
Karolina

Kierownik salonu
Stylista

Stylista opraw okularowych z 7-letnim doświadczeniem, świetnie zorientowana w najnowszych trendach, idealnie dobierze okulary korekcyjne do każdego typu urody oraz stylizacji.

Błażej (Warszawa pl. Grzybowski)
Błażej

Optometrysta, optyk, refrakcjonista

Doświadczenie 18 lat pracy w optyce. Przeprowadza badania optometrystyczne wraz z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji oraz badania kontaktologiczne.

Klaudia (Warszawa pl. Grzybowski)
Klaudia

Doradca klienta

Doradca klienta z 4-letnim doświadczeniem w salonach optycznych, z doskonałym instynktem w kwestii doboru opraw.

Krzysztof (Warszawa Plac Grzybowski)
Krzysztof

Optyk, refrakcjonista

Bogate, 18-letnie doświadczenie w optyce. Przeprowadza: badania optometrystyczne wraz z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji oraz badania kontaktologiczne. Technik optyk z fachowymi umiejętnościami w dziedzinie justowania, dopasowywania opraw okularowych oraz ich renowacji.

Optyk i Salon Optyczny Aurum-Optics, Plac Grzybowski 10 w Warszawie

Poznaj ekskluzywny salon optyczny Aurum-Optics przy Placu Grzybowskim w Warszawie. To miejsce, w którym znajdziesz swoje wymarzone okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Gwarantujemy ogromny wybór opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych światowych marek takich jak min. Ray-Ban®, Oakley, Miu Miu, Dolce & Gabbana, Versace, Emporio Armani, Persol czy Prada. Ogromny wybór opraw to nie wszystko. Dzięki posiadanemu certyfikatowi, jesteśmy jednocześnie autoryzowanym serwisem Ray-Ban® i Oakley. Oznacza to, że możesz u nas naprawić swoje okulary. Nie możesz się zdecydować jakie okulary wybrać lub co do Ciebie pasuje? Żadnej problem! Stylista Aurum-Optics chętnie udzieli Ci fachowych porad w doborze okularów idealnie dopasowanych do twarzy. Wystarczy, że umówisz się na spotkanie.