Wczytuję dane...

Optyk i Salon optyczny Aurum-Optics - Plac Trzech Krzyży, 00-503 WarszawaOptyk i Salon Aurum-Optics przy placu Trzech Krzyży w Warszawie

W prestiżowej okolicy warszawskiego Placu Trzech Krzyży znajduje się wiele ważnych dla tego miasta zabytków: od kamiennych torsów rycerzy na dziedzińcu Instytutu Głuchoniemych, po najstarsze zachowane w Warszawie cokoły latarń, a przede wszystkim Trzech Krzyży – zaprojektowanych za zlecenie króla Augusta II Mocnego, upamiętniających Drogę Kalwaryjską od której rozpoczynały się Drogi Krzyżowe. Nie bez powodu od lat mówiono o nim „ Centrum Wszechświata”.

Salon Aurum-Optics  przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie to miejsce, w którym znajdziesz swoje wymarzone okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Dzięki temu, że posiadamy certyfikat Ray-Ban® Certified Reseller, gwarantujemy ogromny wybór opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych światowych marek takich jak min. Ray-Ban®, Oakley, Dolce&Gabbana, Versace, Emporio Armani czy Vogue Eyewear. Ogromny wybór opraw to nie wszystko. Dzięki posiadanemu certyfikatowi, jesteśmy jednocześnie autoryzowanym serwisem Ray-Ban® i Oakley. Oznacza to, że możesz u nas naprawić swoje okulary. Wybrałeś u nas jakieś okulary, ale nie znasz swojej wady wzroku? Nic straconego! Salon Aurum-Optics przy Placu Trzech Krzyży, to także miejsce, w którym możesz wykonać badanie wzroku. A do tego jest ono całkowicie za darmo!

W naszym salonie znajdziesz marki:

Ray-Ban        Versace      Vogue

 Dolce&Gabbana        Emporio Armani
Aurum Optics
ul. Plac Trzech Krzyży ( wejście Bracka 1 )
00-503, Warszawa
Infolinia: 888 05 06 07 lub 22 266 81 10 801 003 159

(tylko dla telefonów stacjonarnych, koszt połączenia wg. stawki operatora)
E-mail: sklep@aurum-optics.pl


Jesteśmy dla Was:

  • w dni powszednie 11-19
  • w soboty 10-18
  • w niedziele nieczynne

 

Wirtualny spacer po Salonie Aurum-Optics Plac Trzech Krzyży w Warszawie