Wczytuję dane...
Warszawa
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
ul. Bracka 1 (przy pl. Trzech Krzyży)
tel.: 796 052 607
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-18
Poznaj nasz zespół
Weronika
Weronika

Kierownik salonu

 Kierownik salonu z wieloletnim doświadczeniem w branży optycznej. Stylistka okularowa z pasji i zamiłowania. Zajmuje się profesjonalnym doborem okularów kierując się między innymi : odpowiednim kształtem oprawy do owalu twarzy, kolorytem cery, funkcją okularów. Mówi, że okulary nie muszą być nudne, a do pracy napędza ją uśmiech i zadowolenie klienta.

Yana
Yana

Okulistka w trakcie nostryfikacji

Absolwentka Państwowego Uniwersytetu Medycznego na Białorusi
Naukę ukończyła w 2017 roku. Zajmuje się diagnostyką i badaniem
refrakcji (również w języku rosyjskim i białoruskim)
Ówcześnie pracowała w białoruskiej
przychodni medycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w
prowadzeniu badań pod kątem wady wzroku i jej korekcji.

Marek (Warszawa Bracka)
Marek

 Optyk, refrakcjonista

Ma wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu badania wzroku zgodnie z procedurami optometrycznymi. Specjalista w doborze odpowiednich rozwiązań optycznych dla każdego pacjenta. Przeprowadza badania w języku angielskim.

Optyk i Salon Aurum-Optics przy placu Trzech Krzyży w Warszawie

Salon Aurum-Optics przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie to miejsce, w którym znajdziesz swoje wymarzone okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Salon położony w samym Centrum Warszawy u zbiegu ulic Bracka, Mysia, Nowy Świat gwarantuje dogodny dojazd z każdej części Warszawy. Certyfikat Ray-Ban® Certified Reseller, gwarantuje ogromny wybór opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Ray-Ban® . Salon oferuje także szeroką gamę okularów innych światowych marek takich jak Oakley, Dolce & Gabbana, Versace, Emporio Armani czy Vogue Eyewear, Tom Ford, Prada. Ogromny wybór opraw to nie wszystko. Aurum Optics przy placu Trzech Krzyży w Warszawie to Ekspert Dobrego Widzenia - gwarancja profesjonalnej obsługi, jakości, oryginalności i bardzo konkurencyjnych cen. Salon, dzięki idealnej lokalizacji stanowi idealne miejsce do odbioru i obsługi zamówień złożonych w sklepie internetowym dla mieszkańców całej Warszawy, gdzie przy okazji można skonsultować się ze specjalistami.

W salonach Aurum Optics można kupić okulary przeciwsłoneczne znanych i lubianych marek, ale można także wykonać najwyższej jakości okulary korekcyjne (komplet medyczny) oraz kupić soczewki kontaktowe. Tak jak w każdym salonie Aurum Optics oferuje specjalistyczne rozwiązania optyczne – okulary progresywne dla bardziej wymagąjących i dojrzałych użytkowników, jak również daje możliwość skonsultowania i zamówienia okularów przeciwsłonecznych z korekcją (Sun RX). Jak w każdym salonie także w punkcie na placu Trzech Krzyży posiadamy specjalistyczny sprzęt do badania wzroku, który pozwoli dobrać odpowiednie soczewki do wybranych przez Ciebie okularów korekcyjnych lub dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe. W salonie można również przeprowadzić kontrolne badanie wzroku. 

W każdym salonie Aurum Optics oferujemy także autoryzowane usługi serwisowe okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych a także sprzedajemy oryginalne części zamienne. Jesteśmy serwisem z autoryzacją dla większości sprzedawanych marek w tym Oakley, Ray-ban, Prada, Versace i innych. 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów marek EssilorLuxottica

Dzięki posiadanemu przez nas certyfikatowi autoryzowanego sprzedawcy internetowego, zapewniamy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów: Miu Miu, Persol, Dolce & Gabbana, Prada Eyewear, Prada Sport, Versace, Polo Ralph Lauren, Michael Kors, Emporio Armani, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear.

Okulary pochodzą prosto z fabryki we Włoszech i objęte są gwarancją producenta.

Dowiedz się więcej

Voucher do -500 zł