Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 0

Okulary Montblanc

Montblanc – prestiż i precyzja

Firma Montblanc narodziła się w Hamburgu w roku 1908. Niemiecka marka szybko wsławiła się dzięki produkcji ekskluzywnych piór wiecznych, które łączyły doskonałość estetyczną z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. Przez lata produkowane przez Montblanc akcesoria piśmiennicze stały się symbolem wysokiej klasy i luksusu. Ich pióra z serii Meisterstück – niemieckiej nazwy oznaczającej arcydzieło – były wykorzystywane między innymi przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Fitzgeralda Kennedy’ego. Pozostałe modele z tej kolekcji do dnia dzisiejszego cieszą się szczególnym powodzeniem. Z czasem oferta marki Montblanc została wzbogacona o inne wysokiej klasy akcesoria i dodatki. Poza najwyższej jakości zegarkami, słynne logo białej gwiazdy zdobi również eleganckie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.

Okulary Montblanc – oprawki z najwyższej półki

Okulary marki Montblanc wyróżniają się tymi samymi cechami, które uczyniły niemiecką firmę jednym z najbardziej prestiżowych producentów akcesoriów piśmienniczych na świecie. Również produkowane przez nią oprawki charakteryzują się najwyższym standardem wykonania, funkcjonalnością oraz precyzyjnym designem opracowanym przez najlepszych specjalistów. W ofercie Montblanc odnajdziemy wybór tradycyjnych okularów kwadratowych i okrągłych – klasyczny styl oprawek w najlepszym wydaniu. Bezkonkurencyjny styl oprawek sprawia, że zarówno ekskluzywne okulary korekcyjne, jak i luksusowe okulary przeciwsłoneczne doskonale sprawdzą się jako elegancki dodatek do modnej garderoby.

Wygoda i wytrzymałość

Wyjątkowe okulary Montblanc wyróżniają się nie tylko niespotykaną wytwornością estetyczną, ale także wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów acetatowych i metalowych. Doświadczenie projektantów niemieckiej firmy, jakie zdobyli podczas produkcji najbardziej ekskluzywnych akcesoriów widoczne jest również w precyzji, z jaką podchodzą do pracy nad oprawkami. Dzięki tym cechom okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Montblanc odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz bezkonkurencyjnym komfortem widzenia. Sprawia to, że doskonale spełnią swoją funkcję jako praktyczne okulary do pracy przy komputerze, czytania czy jazdy samochodem, a okulary przeciwsłoneczne zapewnią doskonałą ochronę przed promieniami UV.

Okulary Montblanc w Aurum-Optics

W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie najlepsze okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Montblanc. Dwuletnia gwarancja producencka, którą objęte są wszystkie oprawki dostępne w katalogu, uprawnia do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku powstania uszkodzenia lub zarysowań. Niezdecydowanym Klientom oraz Klientkom polecamy usługi naszych stylistów, z którymi skontaktować można się zarówno online, jak i w salonach stacjonarnych Aurum-Optics znajdujących się na terenie całej Polski. Konsultanci doskonale znają ostatnie trendy i panującą modę oraz odpowiedzą na pytanie, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy lub osobistego stylu.