Wczytuję dane...

Oprawki za

1

przy zakupie szkieł

Rabaty do

80%

na wszystko

KUP TERAZ

Kup oprawki

za 1 zł przy zakupie szkieł

Wybieraj spośród marek takich jak: Hugo Boss, Celine, Max Mara, Hermossa,
Tommy Hilfiger, Polaroid, Ted Baker i wiele więcej.
Promocja obowiązuje przy zakupie szkieł korekcyjnych marki HOYA Classic (400 zł) o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie.
W przypadku szkieł o innej mocy, przedstawimy ci dostosowaną promocyjną ofertę.
Dokonaj zakupu, a my skontaktujemy się z tobą w celu zebrania parametrów z recepty.

Szkła HOYA Classic

1

Najwyższa jakość dostosowana do
potrzeb każdego użytkownika

2

Zawierają powłokę antyrefleksyjną,
która chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV

3

Powłoka redukuje natężenia światła odbitego od powierzchni soczewki, co powoduje jej większą przejrzystość oraz podnosi kontrast widzenia.

Nie posiadasz recepty? Umów się na badanie wzroku za 0 zł tutaj.

Zobacz więcej →

Jak zrealizować zamówienie?

Wybierz oprawki za 1 zł. Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie przy zakupie szkieł HOYA Classic

Zakup okulary ze szkłami korekcyjnymi (+ 400 zł), a my skontaktujemy się z tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu zebrania parametrów z recepty. Promocja dotyczy zakupu szkieł korekcyjnych HOYA Classic o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie. W przypadku szkieł o innej mocy, przedstawimy ci dostosowaną ofertę.

Twoje okulary korekcyjne pojawią się u ciebie od 6 do 10 dni roboczych*. 

Wybierz oprawki za 1 zł. Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie przy zakupie szkieł HOYA Classic.

W koszyku wybierz opcję „Rezerwacja lub odbiór w salonie”. Nie musisz opłacać zamówienia.

Poinformujemy cię, kiedy twoje zamówienie będzie gotowe. Specjaliści w salonie zbiorą od ciebie parametry z recepty i zaproponują najlepsze rozwiązania optyczne. Promocja dotyczy zakupu szkieł korekcyjnych HOYA Classic o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie.
W przypadku szkieł o innej mocy przedstawimy ci dostosowaną ofertę.

Po 4-10 dniach roboczych odbierz gotowe okulary korekcyjne*.

* Termin wykonania okularów zależy od wyboru soczewek okularowych. W przypadku pytań, skontaktuj się z nami.

FAQ

Oprawki objęte promocją i ujęte w zestawach są dostępne na stronie www oraz w każdym salonie. Wszystkie dostępne modele i marki można zobaczyć na stronie www.aurum-optics.pl.

W promocji są ujęte soczewki okularowe prestiżowej marki Hoya z antyrefleksem w przedziale +/-2 dioptrie w najmocniejszym przekroju głównym i indeksie 1,5. Istnieje możliwość zakupu soczewek o innych parametrach mocy soczewek oraz innym indeksie. Cena okularów wykraczającymi poza ww. zakres są ustalone wg indywidualnej wyceny.

Tak, możesz zamówić do przymiarki same oprawki do domu lub do wybranego salonu. Jeśli chcesz zamówić oprawki z dostawą do domu, na etapie konsultacji z naszym specjalistą zaznacz, że najpierw chcesz je przymierzyć. Jeżeli oprawki nie będą Ci pasowały, zwrócimy środki pieniężne. W przypadku zamówienia oprawek do salonu nie jest konieczne dokonanie przedpłaty.

Zwrotowi nie podlegają: okulary korekcyjne (oprawki+szkła), okulary przeciwsłoneczne korekcyjne (oprawki+szkła), soczewki kontaktowe po otwarciu opakowania*.
* Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827 z późn. zm.), konsumentom nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość jeżeli przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb bądź w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Regulamin promocji Black November znajdziesz TUTAJ.