Wczytuję dane...

Kup oprawki

nawet za 1 zł
przy zakupie szkieł

Wybieraj spośród marek takich jak: Dior, Tom Ford, Max Mara, Hermossa,
Tommy Hilfiger, Polaroid, Ted Baker i wiele więcej.
Promocja obowiązuje wyłącznie przy zakupie szkieł korekcyjnych marki HOYA Classic (400 zł) o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie.
W przypadku szkieł o innej mocy, przedstawimy ci inną, dostosowaną promocyjną ofertę.
Dokonaj wyboru, a my skontaktujemy się z tobą w celu zebrania parametrów z recepty.

Sprawdź ofertę promocyjną oprawek

Szkła HOYA Classic

1

Najwyższa jakość dostosowana do
potrzeb każdego użytkownika

2

Zawierają powłokę antyrefleksyjną,
która chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV

3

Promocyjna oferta dotyczy szkieł
o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie

Cena zawiera szkła korekcyjne marki HOYA Classic o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie.

Zobacz więcej →

Jak zrealizować zamówienie?

Wybierz oprawki w promocyjnej cenie. Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie przy zakupie szkieł HOYA Classic

Wybierz okulary ze szkłami korekcyjnymi (+400 zł), a my skontaktujemy się z tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu zebrania parametrów z recepty. Promocja obowiązuje wyłącznie przy zakupie szkieł korekcyjnych HOYA Classic o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie. W przypadku szkieł o innej mocy, przedstawimy ci inną, dostosowaną promocyjną ofertę.

Twoje okulary korekcyjne pojawią się u ciebie od 6 do 10 dni roboczych*. 

Wybierz oprawki w promocyjnej cenie. Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie przy zakupie szkieł HOYA Classic.

W koszyku wybierz opcję „Rezerwacja lub odbiór w salonie”. Nie musisz opłacać zamówienia.

Poinformujemy cię, kiedy twoje zamówienie będzie gotowe. Specjaliści w salonie zbiorą od ciebie parametry z recepty i zaproponują najlepsze rozwiązania optyczne. Promocja obowiązuje wyłącznie przy zakupie szkieł korekcyjnych HOYA Classic o mocy w przedziale +/- 2 dioptrie.
W przypadku szkieł o innej mocy przedstawimy ci inną, dostosowaną promocyjną ofertę.

Po 4-10 dniach roboczych odbierz gotowe okulary korekcyjne*.

* Termin wykonania okularów zależy od wyboru soczewek okularowych. W przypadku pytań, skontaktuj się z nami.

FAQ

Wszystkie dostępne oprawki objęte promocją można zobaczyć na podstronie pod adresem https://aurum-optics.pl/oprawki-od-1-zl. Pamiętaj, że promocja na oprawki obowiązuje jedynie przy zakupie szkieł Hoya Classic (400 zł).

W promocji są ujęte soczewki okularowe prestiżowej marki Hoya z antyrefleksem w przedziale +/-2 dioptrie w najmocniejszym przekroju głównym i indeksie 1,5. Istnieje możliwość zakupu soczewek o innych parametrach mocy soczewek oraz innym indeksie. Ceny okularów wykraczających poza ww. zakres są ustalane wg indywidualnej wyceny.

Tak, możesz zamówić do przymiarki same oprawki do domu lub do wybranego salonu. Jeśli chcesz zamówić oprawki z dostawą do domu, na etapie konsultacji z naszym specjalistą zaznacz, że najpierw chcesz je przymierzyć. Jeżeli oprawki nie będą Ci pasowały, zwrócimy środki pieniężne. W przypadku zamówienia oprawek do salonu nie jest konieczne dokonanie przedpłaty.

Zwrotowi nie podlegają: okulary korekcyjne (oprawki+szkła), okulary przeciwsłoneczne korekcyjne (oprawki+szkła), soczewki kontaktowe po otwarciu opakowania*.
* Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827 z późn. zm.), konsumentom nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość jeżeli przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb bądź w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Regulamin promocji “Oprawki od 1 zł" znajdziesz TUTAJ.