Wczytuję dane...

Skorzystaj z badania wzroku za 0 zł

W Aurum-Optics organizujemy cykliczne promocje dla klientów, w ramach których oferujemy zniżki na podstawowe badania wzroku, badania specjalistyczne oraz badanie kontrolne. Rabat może być nadawany w formie kodu rabatowego lub ulotki.

Jeżeli posiadasz zaproszenie w postaci ulotki, wystarczy, że zarezerwujesz wizytę przez naszą stronę internetową, a następnie stawisz się na badaniu z kartą z zaproszeniem. Jeśli otrzymałeś kod rabatowy, możesz go wpisać w odpowiednim polu formularza rezerwacyjnego.

Pamiętaj także, że w przypadku zakupu okularów w salonie Aurum-Optics badanie wzroku jest wykonywane bezpłatnie.

Wybierz swoje oprawki

Zakup w salonie

Planujesz zakup okularów korekcyjnych, ale nie masz jeszcze recepty? Może zdaje Ci się, że pogorszył Ci się wzrok i chcesz upewnić się, w czym problem? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. We wszystkich salonach optycznych Aurum Optics przyjmują wykwalifikowani specjaliści – optometryści oraz okuliści. Nasi fachowcy przeprowadzą badanie Twojego wzroku, a także pomogą Ci w wyborze typu okularów i soczewek dopasowanych do wszystkich Twoich potrzeb. Na miejscu możesz skorzystać również z porady stylistów okularowych oraz znaleźć rodzaj okularów idealnie dopasowany do Twojego typu urody, fryzury oraz preferowanej garderoby. Serdecznie zapraszamy!

Znajdź swój salon

SPRAWDŹ INNE PROMOCJE