Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 100

  Okulary Jimmy Choo

  Jimmy Choo – klasyczny styl w ekskluzywnym wydaniu

  Jimmy Choo od wczesnego dzieciństwa wiedział, że podąży śladami swojego ojca, który pracował jako szewc. Pochodzący z Malezji projektant we wczesnych latach 80 podjął studia w angielskiej szkole mody, będącej dziś częścią London College of Fashion. Niedługo po jej ukończeniu podjął się pracy w luksusowych warsztatach, gdzie zaczął nabywać doświadczenia i szybko zwrócił na siebie uwagę jako utalentowany fachowiec. W roku 1996 założył markę sygnowaną swoim nazwiskiem wraz z redaktorką brytyjskiej edycji Vogue’a – Tamarą Mellon. Jego firma zdobyła międzynarodową sławę, odbijając się echem na europejskich rynkach. Niemała w tym zasługa jego współpracy z Księżną Dianą, która niejednokrotnie występowała publicznie w szpilkach Jimmy’ego Choo. Niedługo nazwisko wywodzącego się z Azji projektanta stało się znane również w Stanach Zjednoczonych, czego wyraźnym symbolem stało się odniesienie w słynnym, amerykańskim serialu „Sex w wielkim mieście”. Do dnia dzisiejszego, w kreacjach Jimmy’ego Choo prezentują się największe gwiazdy kina i estrady, od Julii Roberts, przez Kim Kardashian, po Beyoncé i Madonnę.

  Od luksusowego obuwia po modne okulary

  Choć marka Jimmy’ego Choo słynie przede wszystkim z obuwia i torebek oraz ekskluzywnych akcesoriów i dodatków skórzanych, w ofercie szczególne miejsce zajmuje również selekcja modnych okularów korekcyjnych i designerskich okularów przeciwsłonecznych. Podobnie jak pozostałe produkty z kolekcji słynnego projektanta, również oprawki wyróżniają się tymi samymi cechami, które zwróciły uwagę najbardziej wymagających klientek z całego świata. Także okulary wyróżniają się wyrazistą warstwą kolorystyczną oraz eleganckim stylem. Projekty oprawek często nawiązują do klasycznych kształtów, które dzięki połączeniu z najwyższej jakości wykonaniem charakteryzują się ponadczasowym szykiem oraz przyciągającym spojrzenie wyglądem. W ofercie marki znajdziemy więc przede wszystkim tradycyjne okulary w kwadratowym i okrągłym kształcie, choć nie braknie oczywiście typowo damskich oprawek w stylu kocim oraz motylków.

  Przyciągająca spojrzenie moda oraz codzienna wygoda

  Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne oferowane w kolekcjach firmy Jimmy’ego Choo to jednak nie tylko zwracająca uwagę warstwa estetyczna, ale także najwyższy standard techniczny oraz wykorzystanie najlepszych materiałów. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest połącznie stylu z komfortem, tak dobrze, jak światowej klasy szewcy. Wiedza ta znajduje swoje odzwierciedlenie również w przypadku oprawek, które odznaczają się niespotykanym komfortem widzenia i wygodą noszenia oraz niezwykłą wytrzymałością. Dzięki temu doskonale nadają się również na co dzień. Modele korekcyjne doskonale sprawdzą się jako praktyczne okulary do pracy przy komputerze, jazdy samochodem czy czytania. Z kolei okulary przeciwsłoneczne zapewnią najlepszą ochronę przed promieniami UV oraz pomogą zapobiec przemęczeniu wzroku.

  Okulary Jimmy Choo w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy selekcję najlepszych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych słynnej marki Jimmy’ego Choo. Wszystkie modele dostępne w naszej kolekcji objęte są 2-letnią gwarancją producenta, która gwarantuje ich 100% oryginalność oraz uprawnia do skorzystania z nieodpłatnej usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, jak trudną decyzją bywa wybór dobrze dopasowanych okularów. Dlatego naszym Klientom i Klientkom mającym problem z podjęciem decyzji polecamy konsultacje z naszymi stylistami.