Wczytuję dane...
Nasi specjaliści

W salonach stacjonarnych Aurum-Optics pracują dla Was najlepsi specjaliści, którzy pomogą Wam dobrać najlepsze okulary na podstawie fachowej wiedzy z zakresu optyki. Na nasz zespół składają się przedstawiciele następujących profesji:
 

Optometrysta

To specjalista zajmujący się badaniem wzroku i dobraniem odpowiedniej korekcji wady refrakcji. Optomerysta sprawdzi dokładnie również stan widzenia obuocznego oraz oceni przedni odcinek gałki ocznej. Optometrysta dobierze odpowiednie okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe dla osób z wadami wzroku, a także filtry poprawiające jakość widzenia. Na podstawie zgłoszonych objawów oraz przeprowadzonych testów jest w stanie ocenić, czy układ wzrokowy prawidłowo pracuje i w razie potrzeby skierować do okulisty, w celu dalszego leczenia.

Umów się na badanie

Optometrysta Aurum-Optics
Doradca klienta Aurum-Optics
Doradca klienta

Wyspecjalizowany doradca klienta w salonie optycznym przeprowadzi Cię przez cały proces wyboru i zakupu okularów. Doradcę możesz zapytać o wszystko, co jest związane z Twoimi dotychczasowymi lub nowymi okularami.
 

Refrakcjonista

Refrakcjonista zajmuje się wadami refrakcji układu optycznego oka (krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm lub starczowzroczność). Dobierze okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe, które pozwolą skorygować wymienione wady wzroku.

Refrakcjonista
Optyk Aurum-Optics
Optyk

Jest to specjalista odpowiedzialny za wykonanie okularów na podstawie recepty od okulisty lub badań wykonanych przez optometrystę. Do optyka można się udać też w przypadku konieczności konserwacji lub naprawy uszkodzonych okularów. 

Stylista

Wykwalifikowany stylista określi Twój typ urody i dopasuje do niego najlepszy fason i kolor okularów. Wszystko po to, żeby Twoje okulary nie były wyłącznie akcesorium poprawiającym jakość widzenia, ale także stylowym dodatkiem do różnego rodzaju stylizacji.

Dowiedz się więcej

Stylista Aurum-Optics
Ortoptysta

Zajmuje się diagnozą i rehabilitacją przede wszystkim zaburzeń widzenia obuocznego i zaburzeń ruchomości gałek ocznych. Wspomaga pracę okulisty w procedurach diagnostycznych dotyczących chorób oka i systemu wzrokowego.