Wczytuję dane...

Skontaktuj się z nami, aby zapisać się
na badanie wzroku za 0 zł

Badanie wzroku w Aurum-Optics

Drodzy Klienci! Zakup okularów jest czymś szczególnym, nie tylko dlatego, że stają się one częścią naszej garderoby, modnym dodatkiem; nie tylko dlatego, że potrafią zmienić nasz charakter, przykuć uwagę. Jest wyjątkowy również dlatego, że łącznie ze szkłami jako wyrób medyczny pomagają nam w codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z wykonanych u nas okularów. Z tego względu zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy pomagają dobrać najlepsze szkła i oprawki i dokonują niezbędnych pomiarów.

Dużą wagę przykładamy również do badania optometrycznego przeprowadzanego w naszych gabinetach. Ważne jest dla nas, żeby otrzymali Państwo produkt najwyższej klasy. Respektujemy oczywiście recepty od Państwa zaufanych lekarzy i optometrystów, jednak zawsze zachęcamy do dodatkowych badań, a w przypadku jakichkolwiek Państwa wątpliwości lub wyboru soczewek specjalnych, jakimi są np. szkła progresywne, wręcz je rekomendujemy.

Umów się na badanie

Jak przygotować się do badania wzroku?

Przed badaniem wzroku nie są konieczne szczególnie wymagające, czasochłonne przygotowania, warto jednak pamiętać o następujących kwestiach:

Zabierz ze sobą swoje poprzednie okulary lub wynik ostatniego badania wzroku.
Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, zaleca się ściągnąć je minimum 45 minut przed badaniem.

Badanie wzroku 2
 Badanie wzroku 3
Procedura badania wzroku

Na podstawie wstępnego wywiadu dowiadujemy się o Państwa potrzebach i objawach, zbieramy wstępną dokumentację. Bazą wyjściową jest ostatnia recepta lub okulary.

Badanie komputerowe pozwala orientacyjnie ustalić jakiej wady możemy się spodziewać. Jednak dopiero po pełnym doborze korekcji w gabinecie przy użyciu kasety okulistycznej i foroptera, zastosowaniu odpowiednich testów specjalista dokonuje dokładnej diagnozy.

Pomiar optometryczny wzroku ma na celu określenie korekcji jednoocznej i obuocznej, którego celem jest uzyskanie najlepszego i komfortowego widzenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego badanie wzroku trwa ok. 20-40 min. Badanie wykonywane jest dla osób dorosłych oraz dla młodzieży powyżej 18 roku życia.

Jak przebiega badanie?
1. Wywiad z pacjentem.
2. Wstępne badanie komputerowe (autorefraktometr).
3. Ocena ostrości wzroku.
4. Pomiar wad wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i starczowzroczność).
5. Badanie widzenia obuocznego.
6. Zaproponowanie odpowiedniego rodzaju korekcji.

Podczas skorzystania z promocyjnego badania wzroku za 0 zł otrzymasz pełną opinię optometryczną wraz z receptą, jeżeli zdecydujesz się na zakup okularów. W przypadku braku decyzji co do zakupu, poinformujemy Cię o wynikach badania, a nabycie opinii optometrycznej wraz z receptą jest możliwe za opłatą w wysokości 180 zł.

Warto zbadać wzrok w Aurum-Optics!

Nie bójmy się, to nie wizyta u stomatologa! Nie będzie bolało. Każdemu poświęcimy tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje.

Czy kupili Państwo kiedyś u krawca strój szyty na miarę? Jaka jest różnica między idealnie dopasowanym strojem a strojem ze sklepu sieciowego? Nasze okulary są zawsze idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Na każdym etapie pracy naszego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ chcemy, żeby poczuł się wyjątkowo.

Umów się na badanie

Badanie wzroku 4