Wczytuję dane...
Giorgio Armani
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 345

  Okulary Giorgio Armani

  Giorgio Armani – lider mody światowej

  Marka Giorgio Armaniego narodziła się w roku 1975 i do dnia dzisiejszego stała się prawdopodobnie największym spośród gigantów światowego rynku modowego. Nazwisko słynnego włoskiego przedsiębiorcy na stale zapisało się już w świadomości Klientów i Klientek na całym świecie, a on sam uznawany jest za najważniejszego wywodzącego się z Italii projektanta. Jak dobrze nam wszystkim wiadomo, Włochy słyną w świecie mody ze swojej bezkonkurencyjnej tradycji i najwyższej jakości stylu, więc Armani wyszedł zwycięsko z naprawdę ciężkiej konkurencji. Skali jego sukcesu trudno się jednak dziwić. Projektant nie tylko bardzo szybko zdobył popularność na rynku lokalnym, ale już w latach 80. stał się także współpracownikiem Hollywood, gdzie przygotował kostiumy między innymi dla filmów „Amerykański Żigolak” i „Nietykalni”. W jego kreacjach występowały sławy aktorskie od Richarda Gere’a, przez Seana Connery’ego i Roberta De Niro, po Kevina Costnera. Pośród gustujących w modzie Armaniego gwiazd nie zabrakło również pań związanych ze światem kina i muzyki, jak Nicole Kidman i Jodie Foster czy Lady Gaga, która występowała w strojach włoskiego projektanta na swoich trasach koncertowych.

  Okulary Giorgio Armani – moda gwiazd w świecie optyki

  Obecnie marka Giorgio Armani słynie nie tylko z krawiectwa, które zjednało serca najbardziej wymagających Klientów oraz Klientek, ale również z wysokiej jakości, ekskluzywnych akcesoriów, do których należą również okulary. Eleganckie okulary korekcyjne i szykowne okulary przeciwsłoneczne Armaniego wyróżniają się tymi samymi cechami, które zadecydowały o spektakularnym sukcesie włoskiego projektanta. Również markowe oprawki charakteryzują się odważną mieszanką tradycji i nowoczesnych rozwiązań oraz wysoce luksusowym charakterem. W ofercie marki oprócz wyboru klasycznych okularów kwadratowych i okrągłych znajdziemy również ponadczasowe okulary pilotki czy damskie oprawki w stylu kocim. Modele wyróżniają się zróżnicowaniem barw i designów, dzięki czemu każdy znajdzie pośród nich okulary dopasowane do osobistego stylu oraz indywidualnego charakteru.

  Szyk i funkcjonalność

  Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów acetatowych i metalowych oraz bogactwo doświadczenia i inwencja projektantów marki Armani sprawiają, że oferowane okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne wyróżniają się bezkonkurencyjną wygodą noszenia, komfortem widzenia i trwałością. Sprawia to, że oprawki doskonale sprawdzą się nie tylko jako elegancki dodatek do modnej garderoby, ale również wysoce funkcjonalne okulary do noszenia na co dzień. Niezależnie czy potrzebujemy praktycznych okularów do pracy przy komputerze, czytania i jazdy samochodem, czy zależy nam na użytecznych okularach przeciwsłonecznych chroniących przed promieniami UV – w ofercie marki Armani znajdziemy produkty dostosowane do naszych potrzeb.

  Okulary Giorgio Armani w Aurum-Optics

  Aurum-Optics jest autoryzowanym sprzedawcą okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Giorgio Armani. Wszystkie modele dostępne w ofercie objęte są dwuletnią gwarancją zaświadczającą oryginalność kupowanych oprawek oraz uprawniającą do skorzystania z darmowego serwisu w przypadku ich uszkodzenia. Naszym Klientom i Klientkom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy lub osobistego stylu polecamy kontakt z naszymi stylistami, z którymi skonsultować można się zarówno online, jak i w salonach stacjonarnych dostępnych na terenie całej Polski.