Wczytuję dane...
Polaroid
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Polaryzacja

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 670

  Okulary Polaroid

  Polaroid – „Apple swoich czasów”

  Większości z nas marka Polaroid kojarzy się dziś głównie ze słynnymi aparatami błyskawicznymi, które zrewolucjonizowały technologię fotograficzną i pozwoliły ludziom cieszyć się zdjęciami wywoływanymi automatycznie, bezpośrednio po ich wykonaniu. Choć dziś – w erze powszechnie dostępnych smartfonów z funkcją aparatu – nie zdaje się to niczym wyjątkowym, w czasach ich powstania polaroidy stanowiły niewyobrażalną innowację. Sam założyciel firmy Edwin Land słynął zresztą z przecierania nowych szlaków zanim jeszcze podjął się pracy w dziedzinie fotografii. Po wynalezieniu w roku 1929 pierwszego, komercyjnie dostępnego materiału polaryzacyjnego, amerykański przedsiębiorca wykorzystał swoje odkrycie w serii zróżnicowanych przedsięwzięć. Od pierwszych filmów 3D, po… gogle dla psów. Land nie bał się wyzwań i podejmował się wszystkich projektów, które zdawały się mieć potencjał. Nic więc dziwnego, że w jego czasach w liczbie opatentowanych wynalazków wyprzedzał go jedynie Thomas Edison. Dziś zdarza nam się zapomnieć, że Edwin H. Land odpowiedzialny był również za stworzenie pierwszych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją, które obok nowszych okularów korekcyjnych do dnia dzisiejszego dostępne są w ofercie marki.

  Okulary Polaroid – design z bogatą tradycją

  Okulary marki Polaroid do dnia dzisiejszego cieszą się popularnością. Bez wątpienia niemały wpływ na trwałe zainteresowanie produktami marki miało wykorzystanie przez projektantów przedsiębiorstwa lekcji wyniesionych z wielu dekad pracy nad innowacyjnymi urządzeniami i akcesoriami optycznymi. Zarówno eleganckie okulary korekcyjne, jak i modne okulary przeciwsłoneczne Polaroid oprócz technicznej precyzji zwracają również uwagę imponującymi designami. W ofercie marki odnajdziemy przede wszystkim tradycyjne okulary kwadratowe i okrągłe. Klasyczny styl w najlepszym wydaniu sprawia, że doskonale sprawdzą się jako modny dodatek do garderoby.

  Wygoda i funkcjonalność

  Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Polaroid powstają w zgodzie z długoletnią tradycją firmy, która specjalizowała się w doprowadzaniu swoich produktów do technicznej doskonałości. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i doświadczeniu projektantów oprawki korekcyjne charakteryzują się niezrównaną wygodą noszenia, komfortem widzenia oraz wytrzymałością. Sprawia to, że doskonale spełnią swoja funkcję jako praktyczne okulary do pracy przed komputerem, czytania czy jazdy samochodem. Z kolei okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją zapewnią nam najlepszą ochronią nas przed promieniami UV, a dzięki specjalnemu filtrowi na soczewkach zredukują również drażniące efekty odblasków.

  Okulary Polaroid w Aurum-Optics

  W katalogu sklepów Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Polaroid. Wszystkie modele oprawek objęte są dwuletnią gwarancją, która zapewnia ich oryginalność oraz uprawnia do bezpłatnego serwisu w przypadku uszkodzenia okularów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, przed jak trudnym wyborem stoją osoby poszukujące dla siebie odpowiednich okularów. Dlatego niezdecydowanym Klientom oraz Klientkom oferujemy także usługi naszych stylistów, z którymi skontaktować można się zarówno online, jak i w salonach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski.