Wczytuję dane...
Łódź
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
ul. Piotrkowska 115/119
(przy Pasażu Schillera)
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-17
Poznaj nasz zespół
Dorota (Łódź)
Dorota

Kierownik salonu
Optometrysta, optyk

Optometrysta, technik optyk, certyfikowany specjalista soczewek MiYOSMART.
Ma wieloletnie doświadczenie pracy w zawodzie.

Paweł (Łódź)
Paweł

Optometrysta

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, przeprowadza badania z elementami diagnostyki akomodacji i konwergencji oraz badania kontaktologiczne (również w jęz. angielskim). Certyfikat MiYOSMART.

Paweł (Łódź)
Paweł

Optyk, refrakcjonista

 Technik optyk, refrakcjonista, kontaktolog. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami.
Bada również w języku angielskim.

dr Mariola Kmieć (Łódź)
Mariola

Okulista

Doktor nauk medycznych, ponad 40-letni staż pracy w zawodzie okulisty. Diagnostyka, leczenie i badanie refrakcji u dzieci i dorosłych.

Optyk i Butik Optyczny Aurum-Optics, Piotrkowska 115/119 (przy pl. Leona Schillera), 90-430 Łódź

Ulica Piotrkowska w Łodzi to najbardziej reprezentatywna ulica w mieście, na której z dumą możemy zaprezentować szeroki wybór okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych w salonie Aurum-Optics. Znajdziesz tutaj oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne takich marek jak Ray-Ban, Persol, Oakley, Prada, Dolce & Gabbana i wiele innych. Jeśli poszukujesz nowości, to z pewnością znajdziesz je u nas - w swojej ofercie posiadamy wszystkie najnowsze kolekcje światowych marek. Wnętrze salonu jest idealnie dopasowane do industrialnego klimatu miasta. W salonie Aurum-Optics Łódź z pewnością znajdziesz swoje wymarzone okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Jeśli nie wiesz jakie okulary pasują do Ciebie skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi - profesjonalnej Stylistki Aurum-Optics. Pamiętając, że zdrowe oczy są najważniejsze, posiadamy najwyższej klasy sprzęt do badania Twoich oczu, a dla naszych klientów dobieramy najlepsze a rynku szkła okularowe marki Hoya.