Wczytuję dane...
Gdańsk
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
ul. Podmłyńska 1/5
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-17
Poznaj nasz zespół
Katarzyna (Gdańsk)
Katarzyna

Kierownik salonu
Optyk, stylista

Kierownik salonu, doradca klienta,
technik optyk z wieloletnim doświadczeniem. Certyfikowana stylistka opraw okularowych. Posiada niezawodną intuicję. Mistrzyni niestandardowych, kreatywnych rozwiązań stylistycznych. Pomoże Ci odkryć i podkreślić atuty Twojej urody.
"Okulary to atrybut: poczuj się w nich jak MILION DOLARÓW!"

Agnieszka (Gdańsk)
Agnieszka

Optyk, refrakcjonista

Optyk z 18-letnim doświadczeniem. Refrakcjonistka, specjalizuje się w badaniach optometrycznych wraz z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji. Przeprowadza badania kontaktologiczne.

Martyna (Gdańsk)
Martyna

Ortoptystka

Specjalistka w doborze soczewek kontaktowych. Przeprowadza badania optometryczne, ortoptyczne z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji. Posiada bogate 8-letnie doświadczenie w branży optycznej.

Artur (Gdańsk)
Artur

Okulista

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ( Wojskowa Akademia Medyczna) . Doświadczenie i tytuł specjalisty zdobywał w Oddziale Okulistycznym 7. Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Obecnie opiekuje się pacjentami w Poradniach Okulistycznych w Trójmieście i okolicach. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu takich jak zaćma, jaskra, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD), retinopatia cukrzycowa, choroby zapalne i inne. Zajmuje się doborem korekcji wad wzroku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Uczestniczy w licznych szkoleniach naukowych organizowanych w kraju. Przyjmuje dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Dodatkowe zainteresowania: sporty motorowe, szachy, kinematografia

Optyk i Butik Optyczny Aurum-Optics, Podmłyńska 1/5 Gdańsk

Salon optyczny Aurum-Optics w Gdańsku to miejsce, w którym możesz skorzystać z darmowego i profesjonalnego doboru opraw okularowych. Zapewniamy szeroki dobór modnych i niezawodnych oprawek najwyższej jakości. Tak jak w innych salonach Aurum-Optics, salon przy ulicy Podmłyńskiej w Gdańsku to gwarancja jakości, oryginalności i konkurencyjnych cen. W ofercie znajdziesz m.in. takie marki jak Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani i wiele innych. Kupisz tu najnowsze kolekcje oraz najmodniejsze, klasyczne modele.

 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów marek EssilorLuxottica

Dzięki posiadanemu przez nas certyfikatowi autoryzowanego sprzedawcy internetowego, zapewniamy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów: Miu Miu, Persol, Dolce & Gabbana, Prada Eyewear, Prada Sport, Versace, Polo Ralph Lauren, Michael Kors, Emporio Armani, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear.

Okulary pochodzą prosto z fabryki we Włoszech i objęte są gwarancją producenta.

Dowiedz się więcej

Voucher do -500 zł