Wczytuję dane...
Optyk Gdynia - salon Aurum-Optics
Gdynia
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
ul. Świętojańska 57
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-17
Poznaj nasz zespół
Lucyna (Gdynia)
Lucyna

Kierownik salonu
Optometrysta, optyk

Od 18 lat wykonuje badania optometryczne (również w jęz. rosyjskim) z elementami diagnostyki akomodacji i konwergencji. Certyfikowany specjalista badań kontaktologicznych. Certyfikat MiYOSMART. Nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunkach: ortoptysta oraz technik optyk.

Ania (Gdynia)
Anna

Doradca klienta

Jest doradcą klienta z 5-letnim doświadczeniem w branży optycznej.

Alicja (Gdynia)
Alicja

Optometrysta

Optometrysta z zawodu i zamiłowania. Przez 3 lata prowadziła terapię wzroku i leczyła osoby z zaburzeniami widzenia obuocznego (m.in. zezowanie, niedowidzenie, zaburzenia układu wergencyjno-akomodacyjnego). Specjalizuje się w badaniu optometrycznym z elementami diagnostyki.

Kasia (Gdynia)
Kasia

Stylista, optyk, ortoptysta

Certyfikowana stylistka opraw okularowych oraz kolorystka. Od 16 lat UBIERA LUDZI W OKULARY. Optyk, ortoptystka. Miłośniczka mody: okularowej i nie tylko.

Optyk i Butik Optyczny Aurum-Optics, Świętojańska 57 Gdynia

Salon optyczny Aurum-Optics w Gdyni to miejsce, w którym możesz skorzystać z darmowego i profesjonalnego doboru opraw okularowych. Zapewniamy szeroki dobór modnych i niezawodnych oprawek najwyższej jakości. Tak jak w innych salonach Aurum-Optics, salon przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni to gwarancja jakości, oryginalności i konkurencyjnych cen. W ofercie znajdziesz m.in. takie marki jak Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani i wiele innych. Kupisz tu najnowsze kolekcje oraz najmodniejsze, klasyczne modele.