Wczytuję dane...
Junior
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 1394

  Okulary Junior

  Okulary dla najmłodszych Klientów

  W ofercie Aurum-Optics uwzględniamy nie tylko bogaty wybór oprawek męskich i damskich, ale również selekcję najlepszych okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych stworzonych dla dzieci i młodzieży. Dostępne w katalogu modele okularów Junior zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach naszych najmłodszych Klientów. Dlatego odznaczają się cechami, które gwarantują szczególne bezpieczeństwo oraz komfort noszenia.

  Wygoda i funkcjonalność

  Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oferowane przez marki Miraflex i Milo & Me wykorzystują niezwykle wytrzymałe, elastyczne tworzywo oraz są pozbawione metalowych elementów. Dzięki temu stanowią doskonały wybór dla dzieci z najmłodszych grup wiekowych, którym gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę. Modele dla starszych chłopców i dziewcząt świetnie sprawdzą się również w życiu codziennym. Trwałość okularów sprawia, że bez najmniejszych obaw będą mogły zostać wykorzystane podczas gier, zabaw czy lekcji WF-u. Oprawki tych dwóch marek to świetna propozycja dla zatroskanych rodziców, którzy poszukują okularów zapewniających im poczucie bezpieczeństwa oraz komfort dla swoich pociech.

  Młodzieżowy styl

  Okulary Junior to nie tylko modele stworzone z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie dzieci, ale również stylowe oprawki dostosowane do gustu nastolatków. Pośród nich szczególną uwagę zwracają między innymi produkty modnych marek Ray-Ban®, Oakley®Vogue Eyewear i Polo Ralph Lauren, w których młodsi chłopcy i dziewczęta odnajdą swoje pierwsze, szykowne okulary przeciwsłoneczne. Do katalogów tych najsłynniejszych firm optycznych należą także zróżnicowane modele okularów korekcyjnych. Pośród rozmaitych barw i designów bez problemu odnajdziemy oprawki dopasowane do gustu oraz potrzeb nastolatków.

  Aurum-Optics – gwarancja oryginalności

  Wszystkie modele okularów Junior dostępnych w ofercie sklepów Aurum-Optics objęte są dwuletnią gwarancją producencką, która zapewnia oryginalność oprawek oraz uprawnia do skorzystania z darmowej usługi serwisowej w przypadku ich uszkodzenia.