Wczytuję dane...
Loading...

Prada Eyewear korekcyjne

Legendarny styl domu mody Prada

Okulary korekcyjne Prada to wyjątkowe oprawki od jednego z najsłynniejszych modowych brandów na całym świecie. Ten legendarny włoski dom mody oferuje najwyższej jakości okulary, które idealnie reprezentują bezkompromisowy, odważny styl. Na okulary Prada Eyewear postawiły już wielkie nazwiska świata mody, kultury i showbiznesu. Nie trzeba chyba lepszej rekomendacji dla oprawek tej właśnie marki.

Zapisz się na badanie i dobierz szkła

Nie wiesz, jaką posiadasz wadę wzroku i jakie okulary korekcyjne będą dla Ciebie odpowiednie? Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na badanie wzroku, które możesz wykonać w jednym z naszych salonów na terenie całej Polski!

Charakterystyka okularów korekcyjnych Prada

Korekcja posiadanej wady wzroku z okularami korekcyjnymi Prada Eyewear to sama przyjemność! Zwłaszcza dla wielbicieli klasycznej estetyki. W ofercie tej marki dominują bowiem oprawki w najbardziej sprawdzonych kształtach: okrągłe/owalne, kocie, kwadratowe i prostokątne. Całości dopełniają okulary o nieregularnej formie – z delikatnie lub wyraziście podkreśloną asymetrią. Dostępność jasnych i ciemnych kolorów umożliwia znalezienie oprawki idealnie pasującej do każdej barwy włosów, oczu, odcienia skóry, a także gustu. Z kolei obecność okularów z szeroką i wąską oprawką pozwala na dobranie pary zarówno do delikatnej twarzy, jak i twarzy z mocno zaznaczonymi rysami.

Okulary, które odmieniają codzienność

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz okularów korekcyjnych do czytania, oglądania telewizji, uczestnictwa w wykładzie, czy do noszenia przez cały dzień, w dowolnej sytuacji – okulary korekcyjne Prada Eyewear sprawdzą się doskonale. To zasługa ich subtelnej elegancji i ponadczasowego szyku, współgrającego z dosłownie każdą stylizacją – i causalową, i oficjalną. Duży udział w tak dużej wygodzie korzystania z okularów z korekcją marki Prada ma także ich jakość wykonania, w tym zastosowany materiał. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i doskonale osadzające się na nosie oraz za uszami oprawki to świetny towarzysz w nawet najbardziej aktywnym trybie życia.

Korekcja wzroku w dobrym stylu – dla kobiet i mężczyzn

W sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum Optics dostępne są zarówno okulary korekcyjne Prada damskie, jak i męskie. Dodatkowo wiele z modeli, zwłaszcza te najbardziej klasyczne, to oprawki unisex – odpowiednie i dla pań, i dla panów. Okulary dla kobiet wyróżniają się jasną kolorystyką i delikatniejszą ramką, czasami posiadają dodatkowe zdobienia, jak np. cętki. Z kolei okulary dla mężczyzn to głównie proste i sprawdzone formy, korespondujące z uwielbieniem panów do minimalistycznego wzornictwa, dobrego na każdą okazję.
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
    Sortuj według:
    Wyświetl po produktów
    Wyniki: 331